לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

התאמת הסורגים לקו העיצובי של הבית

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

בשנים האחרונות החלו ישראלים רבים לעצב את הבית שלהם ולא רק מהבחינה הפרקטית כפי שהיה נהוג עד אז, אלא מתוך הקפדה על עיצוב בסגנון מסוים כאשר כל האלמנטים בבית "מדברים" באותה שפת עיצוב וסגנון. לשם כך רבים פונים לעזרת מעצבי פנים או אדריכליות פנים על מנת לעשות זאת באופן מקצועי ומרהיב. לא מדובר בהפיכת הבית למוזיאון, חלילה, אלא בעיצוב הבית הלוקח בחשבון את כל הפונקציונאליות הנדרשת מבית שגרים בו אנשים וילדים בסגנון שאהוב על בני הבית. על מנת לעשות זאת רבים מסתייעים במגזינים לעיצוב, אתרי אינטרנט לעיצוב וכדומה.

עיצוב הבית בצורה זו מחייב התייחסות לכל האלמנטים שבבית כפריטים שעליהם להשתלב באותו הסגנון שנבחר לרבות: תכנון חללי הבית, ריהוט, דלתות וחלונות, אמצעי הצללה, שטיחים וחפצי נוי, חפצי אמנות, גופי תאורה, צבע ואלמנטים מגבס לצרכים שונים, סוג הרצפה, התקרה וכיוצא באלה. גם את סורגי הבית יש להתאים לעיצוב הבית וכיום ניתן לעשות זאת בדרכים מרהיבות.


התאמת הסורגים לעיצוב הבית


בתים צמודי קרקע ודירות בקומות ראשונות מחוייבים בהתקנת סורגים לשמירה על הביטחון של יושבי הבית והתכולה שלו. סורגים מגנים על הבית מפני פריצות וגניבות ומעניקים תחושת ביטחון גדולה ליושבים בו. כיום ניתן להזמין סורגים מסוגים שונים שיכולים להשתלב היטב עם עיצוב הבית מבחינות רבות:

• צורת הסורגים – ישרים, עם בטן, סורגים נפתחים וכדומה

• סגנון הסורגים – ייצור הסורגים יכול להיעשות בצורות ובסגנונות שונים לרבות הטמעת קישוטים בסורגים, סורגים בצורות גיאומטריות שונות וכדומה

• סוג הסורגים – כיום יש סוגים שונים של סורגים שיכולים להשתלב בעיצוב הבית לרבות סורגים שקופים המוטמעים בחלונות הבית, או סורגים מתגלגלים שאינם נראים בזמן שיש אנשים בבית וכדומה.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה