לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


מדריך ארונות

מדריך ארונות תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

ארונות

ארונות חדרי שינה וחדרי ילדים, חדרי ארונות ופתרונות אחסון, נבנים היום, בבניה אישית והתאמה מרבית לדרישות הלקוח. קיים מגוון רחב של חומרים, מגוון רחב של צבעים וסגנונות, ניתן לבחור עצובים שונים ולתכנן חלוקה פנימית המותאמת בצורה אישית.

ארון

לחדרים קטנים ומספקים את כל הצרכים המתבקשים לארגון המלתחה ולניצול מרבי של החלל. ההקפדה על החומרים באה לידי ביטוי, בין השאר, גם במגוון פונקציות כגון תנועת דלת שקטה וחלקה על גבי המסילה, אטימות מרבית למניעת חדירת אבק ובולמי זעזועים להגנה על דלתות בעת טריקתן.


דלת הארון

את דלתות הארון ניתן לבנות מעץ, מפורמיקה פורניר או זכוכית. זכוכית- זכוכיות מבריקות, מט אטומות או צבעוניות, זכוכיות דקורטיביות חצי שקופות עם דוגמאות מוטבעות. ישנן זכוכיות נטולות עופרת המונעת את הגוון הירקרק שבזכוכית. עובי זכוכיות לדלתות ארון הוא 4 מ"מ. ניתן להשתמש בזכוכית מחוסמת עובי 6 מ"מ. פורניר\עץ-דלתות ארון המשולבות עץ או פורניר עם זכוכית, וקנט אלומיניום יוצרות שילוב בין עיצוב מודרני, נקי והיי-טקי לבין עיצוב כפרי חמים וביתי.


פרופילי ארונות

המבחר הרחב של הגוונים, הגדלים והגימורים, מקנים סדרה של פרופילים איכותיים למסגור דלתות הארון.

פרופיל מעוגל- דלתות ארון עם פרופיל אלומיניום מעוגל ברוחב 3.8ס"מ, מתאים לדלתות ציר והזזה פרופיל מעוצב- פרופיל דק במיוחד, 3 מ"מ, חלקו האחורי משתקף דרך הזכוכית.

פרופיל מרובע- חזיתות הפרופיל המרובע מוברשות משני הכיוונים, ניתן להזמינו במספר גימורים: במראה מתכתי, אלומיניום טבעי, נירוסטה מוברש, נחושת מוברש.


ארונות הזזה

מספרם הרב של הפרופילים, המנגנונים והזכוכיות, מקנים אפשרויות רבות לעיצוב דלתות הארון.

מנגנונים פנימיים

ארון הזזה

מסילות חיצוניות

מסילה לדלתות הזזה חיצוניות מאפשרת ארון בעל דלתות ענק,רוחב דלת מקסימאלי 150 ס"מ, וגובה דלת מקסימאלי 298 ס"מ,מסילות אלו יכולות לשאת משקל דלתות עד 70 ק"ג.

מסילה פנימית

מסילה לדלתות הזזה פנימיות נושאות דלתות במשקל עד 30 ק"ג,רוחב דלת מקסימאלי 75 ס"מ

מסילה תלויה

מסילה לדלת הזזה תלויה, בעלת מראה של דלת מרחפת, מקנה לדלתות תנועה קלה במיוחד, הרוחב המקסימאלי של דלת תלויה יהיה 100 ס"מ, גובה מקסימאלי 298 ס"מ. משקל מרבי שדלת זו יכולה לשאת, 30 ק"ג.

מסילה לדלת הרמוניקה

ארון דלתות מתקפלות, בעל מסילת הזזה הרמוניקה , דלת זו מתאימה בעיקר לחדרי ארונות. מומלץ שלא לבצע דלתות רחבות מ-45 ס"מ.

ידית אינטגרלית

ידית המיועדת לדלתות הזזה וציר, מורכבת לכל אורך הדלת, מובנת ושקועה בצד הפרופיל.


חדרי ארונות

חדרי הארונות הצמודים לחדר השינה הינם ארון הבגדים. קיימים אביזרי פרזול נלווים לארונות כמו אביזרים לתליה ואחסון מערכות לבוש,המשלבות יתרונות רבים: הנדסת אנוש, אסתטיקה, נוחות ונגישות. מתקני התליה קיימים כמתקנים נשלפים וכמתקנים קבועים, מתקנים אלה בעלי בוכנות חדישות וקלות לשימוש.


חדר ארונות
מדריך ארונות - גרסת  הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך ארונות לחברשלח לחבר     הוסף מדריך ארונות למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים


פעולות במדריך
שלח מדריך ארונות לחברשלח לחבר
הוסף מדריך ארונות למועדפיםלמועדפים
מדריך ארונות - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה
זדקה - ארונותרהיטי מרום - ארונות מעץ מלאלובלינר - ארונותשמרת הזורע - ארונות