לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

כיצד סוככים תורמים לעיצוב המרפסת והבית?

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

אנו חיים במדינה אשר בחלק ניכר מחודשי השנה השמש בה זורחת ועל פי רוב בעוצמה רבה ללא כל צל של ספק. כתוצאה מכך אנו מחפשים אחר פתרונות הצללה כאלה ואחרים לבית שלנו. באמצעות סוככים ניתן להשיג שתי מטרות בעת ובעונה אחת: הצללה ושיפור האסתטיקה. ברמה הפונקציונאלית, פתרונות הצללה מבטיחים בידוד תרמי, חוסכים בהוצאות חשמל ומשפרים את איכות החיים. הם מתאימים עבור גינות, חצרות, גגות ובתים פרטיים. יש הרבה סוגים של פתרונות הצללה מתקדמים ועמידים לשנים רבות. כל אחד מהפתרונות הללו מיוצר על פי דרישות הלקוח והעלות שלו משתלמת בטווח הקצר והארוך.

בכל הנוגע אל האסתטיקה, סוככים תורמים באופן משמעותי לעיצוב של המרפסת והבית. ראשית, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלהם והם בולטים גם מרחוק. במקום להסתפק במראה הרגיל של חזית הבית או המרפסת אפשר להוסיף פתרונות הצללה מן הסוג הזה וליהנות ממראה מרשים. שנית, ניתן לנצל אותם לצורך תליית אביזרים דקורטיביים.


כיצד בוחרים פתרונות הצללה?


בעלי בתים המעוניינים לעצב מחדש את המרפסת או הבית באמצעות פתרונות הצללה יכולים להיעזר בטיפים הבאים:

א. בדקו איזה חומר גלם מתאים לכם – יש פרגולות המיוצרות מעץ, סוככים מאלומיניום ועוד הרבה פתרונות הצללה יעילים ועמידים. בדקו איזה חומר גלם מתאים לכם ואל תסתפקו בהשוואה בין מוצרים על בסיס מחיר בלבד.

ב. הקפידו על התקנה מקצועית – אין סיבה להתקין לבד פתרונות הצללה במרפסת ולעצב את הבית תוך נטילת סיכון. פתרונות הצללה חייבים להיות עמידים בפני פגעי מזג האוויר, לרבות רוחות או גשמים בחורף. הקפידו על התקנה מקצועית וחסכו מעצמכם את עוגמת הנפש.

ג. קבלו המלצות על פתרונות הצללה יעילים – כל אחד מעדיף להשתמש בצורה שונה בפתרונות הצללה העומדים לרשותו. התייעצו עם חברים, קבלו המלצות מבני משפחה וקראו מידע המופיע באתרי האינטרנט השונים על מנת שתמצאו את הפתרון הקלאסי עבורכם.

לסיכום, לסוככים יש יתרון פונקציונאלי והם תורמים לעיצוב הבית בכך שהם משנים את מראה החזית. אם ברצונכם להתרשם ממגוון סוככים רחב בקרו באתר סככות מעיין, חברה מובילה וותיקה בתחום אשר עובדת בפריסה ארצית.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה