לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

כיצד כסאות בר בפינת האוכל גורמים לאווירה צעירה

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

אווירה של בילוי- בתוך הבית

כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים להחליף את הכסאות במסורתיים בפינת האוכל בכסאות גבוהים, הדומים לכסאות בהם משתמשים בפאבים. מדובר בדרך כלל באנשים צעירים ובמשפחות עם ילדים בגילאי העשרה, ואין בכך כל פלא. באמצעות הצבת כסאות הבר בבית, תוכלו להנות מהרגשה שאתם יושבים בבר שכונתי- מבלי לצאת מן הבית. האם אתם רוצים להזמין חברים לבר? מהיום, תוכלו פשוט להזמין אותם אל הבית שלכם, להציע להם משקה או שניים, להפעיל מוזיקה שאתם אוהבים ולהנות מבר ביתי באווירה שאתם רוצים.

כסאות הבר בפינת האוכל הם הרבה יותר מאשר סתם רהיט- מדובר בשינוי לטובה של האווירה בבית שלכם, שיגרום לכם להרגיש צעירים הרבה יותר. מאווירה כבדה ומשעממת שנוצרת על ידי פינת האוכל המסורתית של השולחן עם הכסאות הרגילים, תוכלו להנות ממשהו חדשני ומודרני הרבה יותר. בין אם אתם מבוגרים ובין אם אתם צעירים, תוכלו לגלות את הנפש הצעירה שבכם כאשר תרכשו את כסאות הבר לפינת האוכל שלכם. כל ישיבה בפינת האוכל, עם או בלי נוכחותם של חברים ואורחים, תרגיש לכם ממש כמו בילוי.

 

מגוון רחב של כסאות בר

עם הביקוש הרב לכסאות הבר, כיום ניתן למצוא כסאות אלה במגוון צורות, גדלים, צבעים, חומרי גלם ועוד. גם טווח המחירים משתנה, והמחיר יכול לנוע ממאות ועד לכמה אלפי שקלים- כתלות בחומר ממנו עשויים הכסאות, בפירמה המייצרת אותם ועוד. הגיוון הרב מאפשר לכם לבחור בדיוק את הכסאות המתאימים ביותר עבורכם ועבור הסגנון הייחודי לכם, כך שלא רק שתוכלו להנות מאווירה של בר- תוכלו להנות מבר שעוצב בדיוק כפי שאתם אוהבים.

למרות ההתרגשות הרבה שברכישת כסאות הבר, חשוב שלא לשכוח שכסאות הבר הם רהיטים בבית ועליהם להשתלב עם העיצוב הכללי של הבית שלכם, של שולחן פינת האוכל ושל הרהיטים האחרים. אם הבית שלכם מעוצב במראה מיושן וקלאסי יותר, תוכלו לבחור בכסאות בר בגוון עץ טבעי, אשר ישתלבו היטב עם שאר הריהוט. לעומת זאת, אם הבית כולו מעוצב בסגנון מודרני, תוכלו ללכת עם על עיצובים נועזים יותר של כסאות בר, הכוללים כסאות פלסטיק שעושים שימוש בהרבה צבעוניות ובעיצוב מעניין. ניתן למצוא גם כסאות בר סולידיים יחסית, המתאימים לבית בעל קווים נקיים.

בכל מקרה, כדאי ללכת למספר חנויות שמספקות כסאות בר על מנת לבחור את הכסאות המתאימים לכם ביותר. בדרך זו, תוכלו להתרשם ממלוא המגוון של כסאות הבר הקיים היום בשוק, ולבחור אך ורק את מה שהכי מתאימים לכם ואל הבית שלכם. ניתן למצוא מחירים סבירים, אולם כדאי להיזהר מהצעות מחיר שנראות זולות באופן מחשיד- כיוון שמחיר זול מדי עלול להעיד על איכות ירודה של בנייה או של חומרי גלם.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה