לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך פרזול לאמבטיה ועיצוב פנים


בבתים המודרניים של שנות ה- 2000, כאשר העיצוב והיעילות נחשבים לשחקנים ראשיים בזירת המגורים, מוצרי פרזול זוכים ליותר ויותר ביקוש. למעשה, מוצרי פרזול שונים - פרזול לאמבטיה, פרזול למטבח, פרזול לחדרי ארונות ועוד רהיטים עם אלמנטים של פרזול אחרים, הם חלק מהותי מהוויית המגורים המודרנית ההולכת לכיוון של הרמוניה, יעילות, נוחות ויופי. הם אחראים על עיצובם של רהיטים, דואגים להחזיק אותם שלמים, מאפשרים להם להיות קומפקטיים ולנו להיות כמה שיותר יעילים. אומנם לפני שמוצרים אלו עונים לנו על הצורך הפונקציונאלי, הם נחשבים לאומנות בפני עצמה: רהיטים ממתכת מעוצבים,אביזרי אמבטיה, ידיות מסוגננות, שולחנות עם רגליים דקורטיביות וכן הלאה. זו הסיבה כי אחד החדרים המקבלים את מירב תשומת ליבם של יצרני מוצרי פרזול הוא חדרי האמבטיה הכוללים אינספור מוצרי פרזול לאמבטיה.

פרזול לאמבטיה לעיצוב חסכוני במיוחד 
פרזול לאמבטיה, בין אם הוא נראה לעין ובין אם הוא מותקן במוצרים או רהיטים שונים ולא נראה לעין, זהו אחד האלמנטים העיצוביים הנפלאים שיש לרשותנו. במיוחד אם אנו לא רוצים לעשות שיפוץ נרחב ולהחליף את כל הקרמיקות והכלים הסניטאריים, פרזול לאמבטיה הוא הפתרון המושלם. בסך הכל מספיק אם תחליפו ידיות של המגירות והארונות לידיות מעוצבות וייחודיות, תקבלו מראה עיצובי לגמרי חדש ומרענן. ואם תחליטו להחליף את כל המעמדים לסבונים, לבקבוקי השמפו והקרמים, תתפלאו לגלות כי חדר האמבטיה השתנה ללא היכר. 

פרזול לאמבטיה לסדר וחוסך במקום
פרזול לאמבטיה, הכולל אלמנטים כמו מסילות לארונות, ידיות, ווי תלייה ועוד אינספור פטנטים מצוינים המשולבים בתוך המוצרים או רהיטים לאמבטיה, מאפשרים לנו להפוך כל חלל קטן לחלל גדול ואסתטי. רהיטים כמו ארונות למגבות וארוניות למוצרי איפור וטואלטיקה יכולים לתפוס מינימום מקום ולהציע מקסימות פתרונות אחסנה, בעיקר בזכות מסילות ברזל ומתקנים מודולאריים העושים את חיינו ליפים ונוחים יותר. ישנם ארונות שבשליפה אחת פשוטה של המגירה העליונה הם נפרשים למערכת בת כמה קומות ואזורי עבודה שמאפשרים לבצע פעולות גיהוץ, קיפוץ, החתלה, איפור וכו' ושישנם ארונות המאפשרים לנו לנצל את כל הפינות המתות שלהם, בדיוק כמו בארונות מטבח.

פרזול לאמבטיה משלים את העיצוב
פרזול לאמבטיה משמש גם למטרות העיצוב הסופיות של החלל, זאת מפני שמדובר באלמנטים לכאורה מינוריים אך מעניקים לו את שפת העיצוב האחידה של הבית. מסתבר כי לא רק רהיטים משפיעים על האווירה העיצובית בבית אלא גם האלמנטים הקטנים כמו ידיות לדלתות ואפילו פחי זבל. "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" - זוכרים? הרי אם השקעתם מאות אלפי שקלים בעיצוב ביתכם, הזמנת אדריכל מפורסם, שכרת מעצב פנים מקצועי אך רכשתם מוצרי פרזול זולים לחדר האמבטיה, תהיו בטוחים כי "הדפקט" הזה יסגיר את קמצנותכם או את חוסר ההבנה המוחלט בעיצוב.