לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

בחירת מקלחונים לפי סגנון העיצוב המועדף עליכם

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

האם אתם מודעים לכך, שכאשר אתם בוחרים מקלחונים עבור חדר הרחצה שלכם, עליכם לקחת בחשבון גם שיקולים של עיצוב? נכון שהמקלחון צריך להיות נוח ושימושי, אך כדאי לזכור כי בנוסף לכך, המקלחון הוא המקום המרכזי ביותר בתוך חדר הרחצה. קשה מאד להתעלם ממנו, ולכן חשוב מאד שהעיצוב שלו יוכל להתאים לחדר כולו, ויאפשר מצד שני לשנות את המראה שלו כך יהיה מושך יותר. אם כך, איך אפשר לבחור את המקלחונים לפי העיצוב שלהם, ומה חשוב לזכור?

כל הפרטים המרכזיים בעיצוב המקלחון

  • סוג הזכוכית - בבחירת העיצוב של המקלחון, כדאי לשים לב קודם כל לסוג הזכוכית שבה משתמשים. מקלחונים יכולים להגיע עם מגוון רחב מאד של סוגי זכוכית. ככלל הזכוכית צריכה להיות עבה ואיכותית - אך האם מדובר על זכוכית שקופה לגמרי? האם מדובר על זכוכית שיש בה שילוב של צבעים שונים? האם יש לה מגע מחוספס יותר? כל אלו יכולים להשפיע על עיצוב המקלחון באופן משמעותי.

  • מנגנון הפתיחה - גם למנגנו הפתיחה של מקלחונים יש השפעה מכרעת על העיצוב שלהם. ברור שעיצוב של מקלחון עם דלת שנפתחת על ציר, יהיה שונה מעיצוב של מקלחון אשר הדלת שלו נפתחת ע"ג סליל אופקי כמו דלת הזזה. לכל חדר רחצה יכול להתאים מקלחון אחר על מנגנון פתיחה מסוים, אשר יתרום יותר למראה שלו. יש מקרים שבהם אתם בכל מקרה תצטרכו לבחור סוג ספציפי של מנגנון פתיחה, לפי התנאים שיש בחדר הרחצה.

  • צורת המקלחון - לרוב, מקלחונים מגיעים בצורה שהיא בעלת חיתוכים ישרים, ובעלת צורה מלבנית. הדבר נכון הן למקלחונים פינתיים והן למקלחוני חזית. עם זאת, ניתן למצוא כיום דגמים שונים של מקלחונים בעיצוב אחר. מדובר על המקלחונים המעוגלים הפינתיים, אשר אינם מגיעים בקווים ישרים - כי אם בקווים מעוגלים בדלתות, מה שיוצר מראה יותר ייחודי.

 

עלות שיפוץ בעבודות גבס

היתרון הגדול של הגבס הוא שמדובר בחומר זול וקל לשימוש, עניין הפחית את זמן העבודה הנדרש לשם התקנתו. למעשה אפשר להתקין ספריית גבס תוך שעות בודדות ובעלות קטנה יחסית שנעה בין 500 ל-2000 ש"ח. סדר גודל דומה של מחיר ניתן למצוא גם במזנון גבס ובחיפוי לפלזמה. הפער בין המחירים נובע מגודל המוצר ומכמות החומר ושעות העבודה בהתקנת ובעבודות הגבס. ניתן גם לעשות שימוש בחומר הגבס באמצעי הפרדה בין חללים וליצור כותל מפריד בין חדרים שונים למשל בין המטבח לפינת האוכל או לסלון בגובה נמוך יחסית של מטר וחצי של גבס עושה את העבודה.

ומה העיצוב עבורכם?

כמובן שיש שפע של עיצובים מרשימים מאד שאתם תוכלו לבחור מתוכם. הדבר שחשוב לזכור יותר מכל הוא, שהעיצוב צריך להתאים לטעם האישי שלכם, לתנאים בחדר הרחצה, וכמובן יותר מכל - לנוחות שלכם בזמן הרחצה עצמה.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה