לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

עיצוב בית מודרני עם שטיחים

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

עיצוב מודרני מבוסס על מספר כללי מפתח. ראשית, בעוד בעבר הדגש היה על שימוש בחומרי גלם עשויים מעץ ועל הקניית אווירה חמה, כיום מעדיפים מעצבי פנים להדגיש סולידיות, אלגנטיות ואקסקלוסיביות. את המראה הזה ניתן להשיג באמצעות הקפדה על קווים נקיים. נדיר מאוד למצוא סגנון עיצוב מודרני עם מגוון גדול של אלמנטים, או לחילופין עם שימוש בספקטרום רחב של צבעים. עיקרון זה תקף בין היתר לא רק בתחום של עיצוב בתים וחללי פנים, אלא גם בשדה האמנות, ההבעה והתקשורת. המודרניות פונה אל הרציונאל ולא אל הרגש וחלק ממנה תלוי בפתרונות פונקציונאליים.

שנית, בסגנון מודרני מציבים את צרכי הלקוחות והמשתמשים בראש סדר העדיפויות. העיקרון הזה קשור בטבורו כמובן אל העיקרון הקודם, אך הפעם מדובר בדגש על סובייקטיביות. כל אחד יכול להביא לידי ביטוי את סגנון העיצוב של בית מודרני בצורה שונה. היתרון הוא מראה מקורי המאופיין על פי הלקוח או המשפחה גם בתוך הבית, וגם בתוך משרדים או אפילו בתי הארחה ובתי מלון. אפשר היום להיכנס אל מקום המעוצב בסגנון מודרני ולהבין כבר ברגע הראשון את אופי האנרגיות והאווירה. זו תופעה שלא הייתה קיימת בעבר והיא נוצרת כתוצאה מתגובת נגד לאחידות ולשגרה המשעממת. אך כיצד מיישמים את כל העקרונות הללו בתוך הבית ומדוע לשטיחים יש תפקיד כל כך חשוב?

כך תצטרפו אל הטרנד העולמי

שימוש בשטיחים מודרניים הוא בעל חשיבות יוצאת דופן בכל הנוגע לעיצוב בתים בכלל ולעיצוב מודרני בפרט. מדובר על אביזר המספק מענה על כל הצרכים והעקרונות של הסגנון המודרני. אפשר לשים אותו בסלון, בחדרי השינה, במטבח או בחדרים ייעודיים אחרים וכך לשפר את תחושת הבידוד. זהו פריט ריהוט החוסך בהוצאות על חימום הבית בחורף ויש לו גם יתרונות של נוחיות. בניגוד לרהיטים אחרים המפוזרים ברחבי הבית, המוצר הזה שומר על ייחודיות לאורך שנים ובשלב מסוים הוא הופך להיות חלק מהמשפחה.

מעבר לכך, הצטרפות אל הטרנד העולמי מחייבת אפשרות לביצוע שינויים והתאמות. גם מהבחינה הזו יש לאריגים יתרון בולט. אפשר להחליף בין רהיטים ואריגים בהתאם לשינויים בהרכב המשפחה, או לגוון את העיצוב הקיים כאשר המראה המודרני כבר מתחיל למצות את עצמו. ההשקעה משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא לא באה על חשבון העדפות אישיות. בסופו של דבר, סגנון מודרני חייב להתאים למאפיינים הקיימים בבית ולשאיפות הדקורטיביות. רק באמצעות שמירה על סגנון פונקציונאלי ואסתטי ניתן להשיג את המטרות הללו ולהצטרף אל טרנד עולמי.

עם מי מתייעצים לפני עיצוב הבית?

מעצבי פנים הם לא הגורם היחיד שאפשר להתייעץ איתו לפני שמרהטים מחדש את חלל הפנים. כדאי להתחיל בהתייעצות עם מהנדסים ואדריכלים וכך לשמוע חוות דעת מקצועית ומקיפה. היתרון של מהנדסים ואדריכלים הוא פרספקטיבה חיצונית, שמצליחה לשפוך אור על סוגיות שאינן מוכרות עבור רוב בעלי הנכסים. אדם נוסף שכדאי לערב במהלך העיצוב הוא נציג של חברת הריהוט. כך ניתן לשמוע על טרנדים ואופנות ולהשוות בין הצעות מחיר. יחד עם זאת, בסוף ההחלטה מתקבלת לבד והיא תלויה רק בהעדפות האישיות והפרטיות.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה