לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


עיצוב שמעשיר את חלל הבית


אם אתם מרגישים שהקירות במסדרון הבית שלכם נראים יותר מדי רגילים, ייתכן שפמוטים יוכלו להפוך חלל זה ליפה ולמרשים יותר. אם אתם רוצים שחדר השינה או חדר האמבטיה שלכם ייראה רומנטיים יותר, תוכלו להתקין כמה פמוטים על הקיר מעל האמבטיה או מעל המיטה. אם אתם רוצים פינת אוכל אלגנטית יותר, אתם יכולים להתקין זוג פמוטים שיאיר את שטח הקיר באזור שבו מוצב שולחן האוכל.
כן, פמוטים יכולים להיות פתרון מעולה להעשרת חלל הבית וליצירת אווירה יפה, רומנטית ואלגנטית בכל אחד מחדרי הבית שלכם. דמיינו לעצמכם קיר בחדר המגורים שמחופה בבטון אדריכלי או בריקים לחיפוי ועליו תלויים זוג פמוטים דקורטיביים שמאירים את הקיר ויוצרים אווירה מדהימה.
הפמוטים זמינים במגוון עיצובים וחומרים כך שקל מאוד ליצור את סוג התחושה והאווירה שאתם רוצים להשיג בבית שלכם. החל מברזל ועד לזכוכית – הפמוטים יוכלו להעשיר את המראה של כל חלל פנימי או חיצוני, כמו למשל, קיר חיצוני שצמוד לדלת הכניסה לבית.

 


התאמה לעיצוב הקירות והחדר

אפשר לקנות זוג פמוטים או לרכוש פמוט בודד. הסגנון של הפמוטים משתנה מקלאסי למודרני, מייחודי לאלגנטי. אתם צריכים לקחת בחשבון את סגנון החדר, את הריהוט ואת סוג חיפוי הקיר. בין אם מדובר בקיר מחופה בעץ, בריקים מפירוק או אריחי פסיפס, חשוב לוודא שהפמוטים יתאימו למרקם ולצבע חיפוי הקיר.
אם עיצוב הפנים בחדר המגורים כולל מערכת ספות ושולחן קפה בסגנון מודרני מינימליסטי, עדיף לבחור בפמוטים חשמליים בסגנון מודרני או מינימליסטי. אם חדר המגורים מעוצב בסגנון כפרי, כדאי לבחור בפמוטים שמתאימים לסגנון זה. בדרך זו, הפמוטים לא ייראו מוזר אם הם מתאימים לחדר.
כך לא יתברר לכם שאכן בחרתם בפמוטים נפלאים, אבל העיצוב שלהם ממש לא מתאים לריהוט ולעיצוב הכללי של החדר.

התאמה לגודל הקיר

חוץ מסגנון עיצוב הפנים, חשוב גם לקחת בחשבון את גודל הקיר שבו יותקנו הפמוטים. כמובן שאתם לא רוצים שהפמוטים ייראו מוגזמים וגדולים לעומת שטח הקיר הקטן. לכן, עדיף להתאים את גודל הפמוטים לגודל הקיר בחדר.
לאחר שפתרתם את בעיית סוג סגנון העיצוב והגודל של הקיר, כעת תוכלו לרכוש את הפמוטים שאתם אוהבים. לאחר מכן, אין ספק שתמצאו שתוספת הפמוטים בחדר אכן שווה את המחיר והמאמץ.

 
אפריל - פינות אוכל - כיסאותרהיטי מרום - פינות אוכל מעץ מלאשמרת הזורע - פינות אוכל וכיסאות