לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מוצרי חשמל למטבח


אי אפשר לדבר על מוצרי חשמל למטבח ולהזכיר רק מכשירים כגון מיקרוגל, כיריים, מעבד מזון או מכונה להכנת קפה. חשוב לא פחות לדון על חשיבות עיצוב המטבח והבית בחייהם של כל בני הבית.
סביבת המגורים הביתית מאפשרת לכולם לארגן את המקום בו הם חיים על פי טעמם האישי. האפשרויות של עיצוב הבית רבות מאוד. ניתן להעניק לבית מגע אישי באמצעות התאמה נכונה בין רהיטים שונים לבין החדרים. ניתן להעניק לחדרים אופי באמצעות שימוש בסגנון ריהוט בסגנון חדשני או קלאסי, הי טקי, כפרי או עתיק. שילוב של המראה הנכון מחייב גם בחירה במוצרי החשמל הביתיים הנכונים, כאשר דוגמא טובה לכך ניתן למצוא בבחירה של מוצרי חשמל איכותיים למטבח. באמצעות סידור נכון, אפילו מוצרים נפוצים כגון מיקרוגל או כיריים יהפכו את המטבח למשהו אחר לגמרי.

מרכז הבית


בתור איזור הבישול, למטבח תפקיד מרכזי בחיי כל משפחה. מקרר, מיקרוגל או כיריים, הם הרבה יותר מכלי עזר שנועדו לשמר את מוצרי המזון או להכין מהם ארוחה. למעשה, לדברי משפחות רבות המטבח הוא לא פחות מאשר לב ליבו של הבית. במטבח נפגשים לאחר יום של עבודה ולימודים, מכינים כריך או ארוחה שלמה ומחליפים חוויות. לא פעם, הסיפורים המעניינים ביותר נשמעים תוך כדי חימום מרק בתנור מיקרוגל או רכינה מעל לסיר מהביל שעומד מעל כיריים דולקות.
במטבח או בפינת האוכל מסבים לארוחה טובה או לכוס קפה לא רק בני המשפחה אלא גם אורחים ומכרים. לכן, אין פלא שנהוג לעצב את המטבח גם באמצעות רהיטים איכותיים, לשמור על ניקיונו ולהקפיד גם על אוורור מתאים.

מטבחים לכל טעם


עיצובו של המטבח, על שלל הרהיטים, משטחי העבודה, כלי הבישול ומכשירי החשמל שבו, אמור לשקף לא רק את שאיפת בני הבית לנוחות. חשוב להביא לידי ביטוי גם את טעמם העיצובי של בני הבית. כך, ניתן למצוא כיום מטבחים בסגנונות שונים. בין היתר ניתן למצוא:
. מטבחים מעוצבים.
. מטבחים יוקרתיים.
. מטבחים כפריים.
. מטבחי פרובנס.
. מטבחים מעץ מלא.
המשותף בין כל המטבחים הללו הוא שלצד האווירה שהם משרים על הבית, הם חייבים לכלול גם אמצעים מתקדמים לבישול ואפייה. כיריים איכותיים, מיקרוגל דיגיטאלי, ותנור ממותג כבר מזמן אינם אביזרים של מותרות, למרות שיש בהם גם אמצעים של טכנולוגיה חדשנית.

בישול נוח, אווירה נעימה


לאור הדברים, אין פלא שעבור מרבית האנשים המטבח מיצג אי של שפיות ביתית שאמור לאפשר בישול נוח ואווירה נעימה. בישול נוח - בין אם מדובר בחימום או הפשרת המזון באמצעות מיקרוגל, ובין אם מדובר בבישול באמצעות כיריים גז או באמצעות כיריים חשמליות - הופך לקל יותר אודות לשימוש בפתרונות אחסון נוחים. ארונות מטבח ידידותיים, כלי אחסון בגדלים שונים, ומשטח עבודה ("שיש") איכותי יבטיחו שהשהות במטבח תהיה נעימה ומזמינה.