לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

כל מה שרציתם לדעת על קניית פינת אוכל נפתחת

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

אם אחרי שנים שבהן לא יצא לכם להשקיע בבית ולא יצא לכם לבחור עבורו רהיטים חדשים החלטתם לעשות שינוי, אז כדאי שתדעו שפינת אוכל זה רהיט שבהחלט כדאי לכם לקנות. אחת מהאופציות הטובות ביותר שאפשר לחשוב עליה זו פינת אוכל נפתחת, כי למעשה לפינות אוכל כאלה יש יתרונות רבים ביותר. ראשית, פינת אוכל כזאת יכולה לתפוס לכם הרבה פחות מקום בחיי היום יום, ושנית, אם זו פינת אוכל שנפתחת לשולחן גדול במיוחד הרי שהיא תאפשר לכם לארח אנשים רבים. כמו שאתם בוודאי יכולים לתאר לעצמכם, יש היום לא מעט סוגים של פינות אוכל שביניהן ניתן לבחור, ולכן כדאי לכם להקדיש מחשבה רבה לעניין הזה. הרעיון הוא לקנות פינת אוכל נפתחת שתוכל לשמש אתכם לא רק היום אלא גם לעוד הרבה שנים, ולכן בהחלט כדאי לשים לב מה אתם קונים ואף כדאי לכם להתייעץ עם המומחים בתחום הזה.


גודל פינת האוכל


כאשר מדברים על פינת אוכל נפתחת ניתן לראות למעשה פינות אוכל בגדלים שונים, כך שהצעד הראשון צריך להיות מדידה של החדר. בכל דירה יש סלון בגודל אחר, ולכן מה שמתאים לשכנים שלכם לא בטוח יתאים לכם, כך שאתם צריכים למדוד את המקום שבו אתם רוצים להעמיד את פינת האוכל. אומנם זה נכון שכאשר מדובר על פינת אוכל נפתחת ניתן לחסוך במקום, אך עדיין מדובר על כך שאתם צריכים מקום שבו פינת האוכל תוכל לעמוד באופן קבוע. יש לקחת בחשבון את העובדה שלא מדובר רק על המקום שתופס שולחן האוכל עצמו אלא גם על המקום שתופסים הכיסאות, כך שיש משמעות גדולה לדיוק במדידות שאתם עושים.

עיצוב פינת האוכל


מעבר לכך שעדיף לבחור פינת אוכל עם מנגנון פתיחה נוח ובנוסף לכך שהיא צריכה להיות בגודל המתאים, יש להתייחס כמובן גם לעיצוב שלה, כי אחרי הכול, היא תתפוס מקום מכובד ביותר בסלון שלכם. יש היום לא מעט סוגים של פינות אוכל בעיצובים שונים, כך שכל מה אתם צריכים לעשות זה לראות את האופציות הקיימות וכך למעשה תוכלו לבחור את העיצוב המתאים לכם. פינת אוכל יפה מוסיפה לא מעט לעיצוב הבית כולו ולכן כדאי לכם להשקיע בבחירתה. אין ספק שיש גם הבדלים במחירים בין פינות אוכל שונות כך שמאוד כדאי לכם להשוות מחירים ולראות איפה הכי משתלם לקנות.


פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה