לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


מדריך מערכות ישיבה מעוצבות לחדר המשפחה


הנוחות בספות נפתחות

כל מערכת ישיבה היא מערכת ישיבה מעוצבת. גם במערכות המיוצרות בייצור המוני וגם במערכות הנבנות על פי הזמנה אישית וביצור ידני, מושקעת עבודת עיצוב. השאלה היא כמה מקורי העיצוב הזה והאם הוא איכותי. בנוסף, קיים עיצוב אשר מיועד על מנת לשרת את צרכי המשתמש, בעוד שעיצוב אחר יהיה בעל מאפיינים כמו קלאסי או מודרני, פונקציונאלי או מתקדם מהבחינה הטכנולוגית. במילים אחרות, יש מערכות ישיבה מעוצבות שנועדו לספק לנו מקום נוח לשבת ולארח ויש מערכות ישיבה מעוצבות שמביאות עימן לבית ניחוח של יוקרה.

האם ניתן להזמין מערכות ישיבה מעוצבות בהזמנה אישית לפי דגם ייחודי


התשובה לשאלה הזו היא כן אבל מדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת. חברות רבות מציעות את האלטרנטיבה הכדאית ביותר עבור מי שמחפש רהיטי יוקרה מעוצבים לפי עיצוב אישי. בכל חברה אשר מכבדת את עצמה ניתן להתאים את סלוני העור בהתאם לצרכי הלקוח מבלי להיגרר להוצאות גבוהות הכרוכות בהזמנה אישית של העיצוב. העיצובים המיוחדים שמציעה החברה מאפשרים את השילוב המושלם בין ייחודיות ואיכות לבין יצור מוקפד. עיצובים של החברה הם המקוריים והבלעדיים ולכן באמצעות בחירה בסלונים מעוצבים מסוג זה, ניתן להשיג את הרושם המצופה מרהיטים המיוצרים בהזמנה אישית.

האם קיימת אופנה בעיצוב מערכות ישיבה

בהחלט כן. גם בתחום הרהיטים קיימים טרנדים ואופנות. לא מדובר על אופנות שמשתנות כל שנה כמו בתחום האופנה, אך בהחלט ניתן לשים לב לקווים השולטים בתחום עיצוב הרהיטים. בעבר היו אלה מערכות ישיבה שהורכבו מ-3 חלקים ולאחר הופעת כורסאות הטלוויזיה נולדו מערכות ישיבה לסלון בעלות 2 חלקים בלבד. במשך כמה שנים רוב מערכות הישיבה הורכבו מספה גדולה ושתי כורסאות יחיד והיום זהו השזלונג שכובש בסערה את תחום עיצוב הרהיטים. שזלונג היא ספה מודולארית ארוכה בצורת האות "ר". חברות המייצרות ריהוט איכותי מציעות ללקוח את אפשרות הבחירה של כיוון השזלונג. מערכות שזלונג איכותיות מגיעות גם עם חלקים מתכווננים ולפעמים אף עם שולחנות צד מובנים. את הרוחב, העומק והבסיס של שזלונג, ניתן לבחור בהתאם למקום שאליו הוא מיועד וכמו כן גם הצורה של הפינה, ניתנת לבחירה ויכולה להיות זוויתית או מעוגלת.

מדוע שזלונג הפך לכה פופולארי

  • שזלונג מבטיח עיצוב מודרני של החלל ומעניק לו מראה נקי שמאוד אופנתי היום.
  • רוב השזלונגים נפתחים או למיטה זוגית או לכורסאות טלוויזיה בעלות תמיכה לרגליים ולצוואר.
  • כורסאות שזלונג מציעות את חוויית האירוח האופטימאלית ואת מקום הישיבה הנוח ביותר עבור קבוצה.
  • מבחינת הגודל, שזלונג יכול להתאים כמו לחלל מרווח מאוד וכך גם לחלל קטן, מכיוון שניתן לבחור את הרוחב ואת האורך שלו. זה אפשרי במיוחד כאשר מדובר על מערכת ישיבה מודולארית.

מדובר על מערכת ישיבה שמציעה את מבחר אפשרויות הישיבה הרב ביותר, תוך שילוב העיצוב המודרני בעל קו מקורי וייחודי.


זדקה - ארונותרהיטי מרום - ארונות מעץ מלאלובלינר - ארונותשמרת הזורע - ארונות