לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

חסכון בעלויות על ידי חידוש רהיטים


האם אתם מתכננים לשנות את העיצוב בסלון או בחדר השינה ובכוונתכם לרכוש רהיטים חדשים? ובכן, אם התחלתם להסתובב בין אולמות התצוגה של רהיטים לבית, בוודאי גיליתם כי מדובר בהוצאה לא קטנה. לכן, כדאי לדעת כי ישנה אפשרות זולה ויעילה עוד יותר לחידוש הרהיטים. בכל בית ניתן למצוא כורסאות ישנות ואהובות, ספות במצב טוב שהריפוד שלהן מעט נשחק או התמלא כתמים וכיסאות שהריפוד שלהם נהרס עם הזמן.

רהיטים בעלי ערך סנטימנטלי

במשך הזמן אגרתם חלק מהרהיטים ולבטח קשה לכם להיפרד מהם בגלל שהם מעלים אצלכם זיכרונות נעימים, לעיתים קיבלתם כורסא ישנה בירושה מסבא או סבתא, אולי רכשתם ספה מעוצבת בשוק הפשפשים או בבזאר כלשהו והיא אהובה עליכם במיוחד, ואולי קיבלתם את הריהוט מההורים ואתם מעוניינים להמשיך לעשות בהם שימוש, אך הריפודים כבר קרועים ומלוכלכים וגם העץ מלא שריטות. לכן, אל תמהרו להשליך את פריטי הריהוט האהובים כאשר אתם יכולים לפנות לחברה מקצועית המתמחה בחידוש רהיטים וכך תזכו לחידוש מרענן בבית ותוכלו לשמור על הריהוט שאתם אוהבים. ניתן להחליף בדי ריפוד של ספות, כורסאות, כיסאות וכל פריט אחר וכך זוכים לעיצוב חדש ומרהיב ושומרים על הרהיט היקר ללבכם. את המסגרת של הרהיטים ניתן לחדש באמצעות שיפוץ קל, תיקון שריטות באמצעות צבע ומריחת שכבת לכה או חומר אחר להגנה על הרהיטים האהובים.

בדים ייחודיים לחידוש הרהיטים

כדי לחדש את הרהיטים ניתן לבחור מתוך מבחר עצום של בדים לריפוד. בדי ריפוד נפוצים הם בדים טבעיים מחומרים כמו פשתן, משי וכותנה, בדים טבעיים נעימים למגע וניתן לבחור מתוך שלל עיצובים,
גוונים וטקסטורות. כמו כן, ניתן לחדש את הרהיטים באמצעות סוגי עור שונים הנבדלים זה מזה באיכותם, בגוונים, ובמחירם. העור מספק אווירה יוקרתית לסלון הביתי והוא נחשב לעמיד וקל לניקוי.
אפשרות נוספת ומעט זולה יותר היא לחדש את הרהיטים באמצעות בדים סינטטיים. בד סינטטי נחשב לעמיד וחזק אך כדאי לבחור בד איכותי לריפוד כמו ג'קרד או אלקנטרה, בדים שקל לנקות אותם.
משנים עיצוב ואווירה
חידוש רהיטים באמצעות החלפת הריפוד וצביעת העץ או המתכת במידת הצורך מאפשר לכם ליהנות משינוי העיצוב בסלון ובחדרי הבית, ללא צורך להיכנס להוצאות גבוהות. חידוש הרהיטים משנה את האווירה
בהתאם לטעם האישי ולאורח החיים שלכם. כדאי לבצע חידוש רהיטים רק אצל חברה מקצועית ומנוסה שמייבאת ומשווקת מגוון בדים לריפוד ומתמחה בחידוש כל סוגי הרהיטים.