לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


כיצד תבחרו פינות אוכל מזכוכית?


אם אתם נמנים על האנשים האוהבים לארח סביב השולחן וליהנות מאווירה משפחתית נעימה סביב השולחן, אתם זקוקים לפינות אוכל מזכוכית בהן יהיה ניתן ליהנות מארוחות שונות. אנחנו יכולים לעצב עבורכם את פינת האוכל המתאימה לכם ביותר, זאת בהתאם להרגלי האירוח שלכם.

מהם הרגלי האירוח שלכם?

בעת רכישה של פינות אוכל מזכוכית לחלל המטבח כדאי לחשוב פעמיים על הרגלי האירוח שלכם. רובנו נחלקים לשניים: 1. אנשים שאוהבים לארח- אלה אנשים שישקיעו לא מעט שעות בעיצוב המטבח שלהם מתוך מחשבה על האורחים, יבנו מטבח נוח לעבודה על מנת שהאורחים שלהם יוכלו ליהנות מחווית אירוח נעימה למדי.2. אנשים שאינם אוהבים לארח- אנשים כאלה לא ממש ישקיעו מחשבה בעיצוב פינות אוכל מזכוכית, זאת מהסיבה הפשוטה כי הם לא ממש אוהבים להכניס לביתם אנשים ולבשל עבורם. אם אתם נמנים על הסוג הראשון, הרי אתם מקדישים לא מעט מחשבה לפינת האוכל.

אילו פרמטרים יש להביא בחשבון בבחירת שולחן אוכל?
מנגנון הפתיחה: רובנו משתמשים בשולחן האוכל לעיתים קרובות למטרת ארוחות משפחתיות, אך כאשר אנו מארחים יש צורך להגדיל את השולחן כדי שיהיה מקום לאורחים ולכן בבחירת שולחן אוכל יש להקדיש מחשבה לנושא של אופן פתיחת השולחן, כך שהפתיחה תהיה נוחה ויעילה.
מנגנוני הפתיחה הקיימים

. פתיחת ספר: מדובר במנגנון הנחשב לנוח במיוחד, בשל העובדה כי הוא מכפיל את גודלו של השולחן, זאת מבלי להזיז את השולחן ממקומו.

. פתיחת צד: מדובר במנגנון בעל מראה נקי וחלק,בה ההגדלה של השולחן מתחברת לצידי השולחן.

. פתיחת אמצע: מדובר במנגנון בו פלטות נמצאות בתוך השולחן, אך לעיתים מדובר במנגנון מסורבל וכבד למדי.

. כיצד יראה השולחן: את צורתו של השולחן יש לבחור באמצעות מספר הסועדים,גודל החלל והנוחות. אם אתם אוהבים לארח את ההמלצה היא לבחור שולחן עגול הנחשב לאידיאלי עבור מספר קטן של סועדים. שולחן מסוג זה יוצר אווירה אינטימית המאפשרת לסועדים לשוחח אחד עם השנייה ולהרגיש בנוח. לעומת זאת, שולחן מלבני מתאים לאנשים שאוהבים לארח בשל העובדה כי מדובר בשולחן גדול.

. חומרים: בבחירת שולחן אוכל יש חשיבות רבה לחומרי הגלם העשויים ליצור אווירה מסוימת. במידה ואתם מעוניינים ליצור אווירה נעימה ומשפחתית, כדאי לבחור צבעים מחומרים חמים כגון עץ המעניק תחושה משפחתית וחמה. אך כאשר אתם מעוניינים ליצור חלל מודרני, ניתן לשלב פלסטיק בפינת האוכל. שולחנות העשויים מפלסטיק נחשבים לריהוט מודרני ונהנים מצבעוניות.

רובנו, לא ממש יודעים מה חשוב בעת תכנון פינות אוכל מזכוכית, ולכן חשובה העצה של בעל מקצוע המומחה בתחום. אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון אשר יש ביכולתו להעניק לכם ייעוץ בנוגע לחומרי הגלם מהם ניתן לעצב את פינת האוכל.