לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

איך לבחור ריצוף לבית מרוהט – עצות שימושיות

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

בחירת הריצוף המתאים לבית היא משימה לא פשוטה, בעבר אפשרויות הבחירה היו כה מצומצמות עד כי פגשנו בכל הבתים את אותם האריחים, כיום ישנו מבחר עצום ההופך את הבחירה כמעט בלתי אפשרית. החלטה נבונה תהיה כזו אשר תעניק לכם ריצוף נוח ועמיד למשך שנים רבות, עמידה בתקציב, אפשרות ללמוד עוד על התחום תוך הבנת ההבדלים בין האריחים השונים וחוויה מהנה. עיצוב הבית מחדש הוא הזדמנות לשיתוף פעולה בין כל בני המשפחה, יחד תבקרו באולמות התצוגה ותבחרו את האריחים המתאימים.

טיפים שימושיים לבחירת אריחי הריצוף לבית

את הרהיטים תחליפו ברוב המקרים בתדירות גבוהה יותר בהשוואה לתדירות החלפת אריחי הריצוף. ההתאמה בין הריהוט לבין עיצוב האריחים משמעותית, כך למשל, אם בחרתם להתקין אריחי ריצוף במראה צבעוני המשלב תמונות תתבקשו לבחור לרוב רהיטים במראה סולידי ואחיד. בחירת אריחי ריצוף חלקים פותחת בפניכם את האפשרות לבחור כמעט בכל סוגי הרהיטים.

איכות האריחים היא פרמטר מאוד חשוב להבטחת עמידות ארוכת טווח, לא תרצו להיקלע למצב בו עליכם להחליף שוב את הריצוף בתוך 5 שנים. ריצוף גרניט פורצלן הוא הבחירה הנכונה בעבור אותם בתים המבקשים לשלב בין מראה מעוצב ומודרני לבין איכות גבוהה.

חשוב להבהיר כי ניתן להחליף אריחי ריצוף רק בכמה אזורים של הבית, אם החלטתם להתמקד כעת בשיפוץ המטבח או חדר השינה, זה הזמן להחליף את האריחים. ריצוף גרניט פורצלן יהיה בחירה אידאלית בעבור חדרי שינה במראה קלאסי ומעודן, האריחים יכניסו אל החדר אווירה יוקרתית ונעימה, השינה שלכם תשתפר להפליא.
יש לזכור כי הריצוף הוא אלמנט קבוע וראשוני בעיצוב הבית, אם יש לכם תכניות עתידיות להשכרת הבית, ההשקעה בריצוף חדש תעלה את שווי הנכס. בין השוכרים תמצאו רבים המייחסים חשיבות לעיצוב הדירה וסולדים מאריחי ריצוף ישנים או מוזנחים. למטרת תיקונים עתידיים נמליץ על רכישת אריחים נוספים, על כמות האריחים הדרושה לכם לריצוף החדר בפועל יש להוסיף כ-15 נוספים לשימוש עתידי.

מתי כדאי להחליף את האריחים ואת הרהיטים?


אחרי שתכננו חלל שבו אפשר לעבוד בצוות וגם לקבל את השקט והשלווה הדרושים במקרים מסוימים, חשוב לדעת שכל עיצוב משרד בסגנון מסוים ישפיע על עבודת הצוות. משרד שבנוי מחללים קטנים וצפופים יהפוך כל ניסיון לדיון של הצוות או לעבודה על פרויקט משותף לקשה יותר וכך התפוקה תרד. משרד סגור ללא תאורה מתאימה וללא מקום מספק לכל הצוות מהווה מקום לא נעים לעבודת צוות. גם תאורה מתאימה, כזו שעושה שימוש באור טבעי ומספקת תחושת מרחב ואוויר, יכולה לגרום לעבודת צוות יעילה יותר.

עוד דבר שמשפיע והוא חלק מכל עיצוב משרד זה השימוש בטכנולוגיות מתקדמות. במהלך עבודת צוות צריכים העובדים להשתמש בכל מיני כלים – למשל מסכים, מערכות הקרנה, מערכות הגברה ותאורה שונות ועמדות עבודה עם חיבורים לרשת – את כל הדברים האלו המעצב צריך לקחת בחשבון כשהוא מתכנן חלל של משרד.

עומס יתר יכול להפריע לעבודת הצוות

מעבר דירה יהיה הזדמנות נהדרת לשדרג את אורח החיים, אם תרצו לעצב לעצמכם את בית החלומות יש לכם הזדמנות לעשות זאת. אל התקציב המיועד לרכישת הבית החדש כדאי להוסיף גם את תקציב השיפוצים ולקבל החלטות בהתאם. לקראת מעבר אל בית שכור לא תוכלו להחליף את אריחי הריצוף, יהיה עליכם להתמודד עם האריחים הקיימים ובמידת הצורך לשפר את המראה עם שטיחים ורהיטים.

את ריצוף הבית כדאי להחליף כאשר יש לכם את האפשרות הכלכלית לעשות זאת וגם כאשר יש לבצע תיקונים נרחבים בצנרת המותקנת תחת האריחים. עם התקנת אריחי ריצוף גרניט פורצלן או כל ריצוף חדיש אחר, כדאי יהיה להעביר את הצנרת למיקום אחר בכדי למנוע את הצורך בהריסת הריצוף החדש למטרת תיקונים ותחזוקת צנרת ישנה.


פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה