לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


עיצוב מושלם לחדר ילדים - מה הוא כולל?

חדר הילדים המושלם מכיל בדיוק כל מה שצריך, ולא פריט אחד יותר. הוא ילדותי אך לא מדי, מתוק אבל לא מתקתק, נוח וכל כך יפה. אה, והוא תמיד תמיד מסודר. טוב, אם נפריד לרגע את הפנטזיות והשאיפות מהמציאות (המבולגנת) של חיינו, נגלה שאפשר להגיע לעיצוב מושלם לחדר הילדים. רק צריך להקדיש לכך מעט זמן, מחשבה ותכנון.
אז על מה צריך לחשוב כשמתכננים לעצב את חדר הילדים המושלם?
. פונקציונליות. חדר ילדים הוא אחד החדרים השימושיים ביותר בבית. הילדים מאחרים בו. משחקים בו, רבים בו וישנים בו. לכן חשוב שהוא יהיה מותאם לצרכים שלהם וליכולות שלהם. במסגרת הניסיון לתכנון פונקציונלי, נסו להקפיד על ניצול נכון של החלל ועל נגישות עבור הקטנטנים. השתמשו בתלייה או באחסון לגובה עבור דברים שאינם בשימוש שוטף והעמידו כל רהיט במקום האופטימלי, כך שיהיה קל להגיע אליו כשצריך, מבלי שהוא יהווה מכשול בחלל. כאשר בוחרים רהיטים לילדים חשוב שהרהיטים עצמם יהיו נוחים ופונקציונליים - בעיקר השמישים שבהם: מדפיות וקופסאות הצעצועים, שולחן הכתיבה וכו'.

. צבעים ניטרליים. כשאנחנו מדמיינים את החדר המושלם, הרבה פעמים הוא מאוד מוגדר בצבעים ובעיצוב שלו. אמהות אוהבות לפעמים לעצב חדר ילדים בצבעי פסטל רכים, או לבחור פריטים ורודים לבנות או כחולים לבנים. ההמלצה שלנו היא לא להגביל את עצמכם ואת הילדים בסקאלת צבעים מובחנת מדי. דברים משתנים, הטעם של הילדים מתפתח ומעבר לכך - בחדר הילדים יש נטייה לגודש של פריטים וצבעים. מן הסיבות הללו מומלץ דווקא לבחור צבעים ניטרליים יחסית ובהירים, שיאפשרו לכם להוסיף לחדר פריטים או לשנות אותו בהמשך מבלי ליצור צרימה ומבלי לוותר על ההרמוניה. . בטיחות. החדר המושלם הוא כזה שאפשר להשאיר בו את הילדים לשחק שעות. לשם כך חשוב שהוא יהיה בטיחותי - אפילו אם לא מדובר בפעוטות. חשבו על מיקום מכשירי החשמל והשקעים וודאו שכל החיבורים בטיחותיים, ומכוסים במקרה הצורך. הקפידו על ארגון בטיחותי של חפצים - לא להניח חפצים כבדים במקומות גבוהים, שמהם הם עלולים ליפול. כדאי שחדר הילדים יכיל רק את מכשירי החשמל ההכרחיים ולא יותר מכך.

. אחסון יעיל. קשה לדעת איך האנשים הכי קטנים וצעירים בבית צוברים כל כך הרבה רכוש. אבל זו עובדה: לילדים יש המון צעצועים, משחקים, בגדים, תחפושות וגם "סתם" חפצים ודברים. וזה עוד לפני שהגענו לאוספים שונים ומשונים או לכלי נגינה, מחשב, מחברות וכיו"ב. בקיצור - צריך שהחדר יכיל פתרונות אחסון טובים ויעילים, שיעזרו לנו לשלוט בכמויות החפצים ובבלגן. יש פתרונות רבים ומקסימים לאחסון, כולל רהיטים ייעודיים כמו מתלים מיוחדים למיניהם. כשאתם מתכננים את החדר, נסו לנצל את השטחים ה"מתים" לאחסון, בין אם בגובה (בתלייה או בחלקים הגבוהים של הארונות), בין אם בצד (תלייה מהקיר למשל) ובין אם בחלל שמתחת לרהיטים כמו המיטה והארון.
. של מי החדר הזה בעצם? תמיד כדאי לזכור שהחדר אולי מעוצב ומתוחזק על ידינו, אבל הוא מיועד לילדים. גם אם הילדים קטנים, שתפו אותם בתהליך ונסו להתחשב בצרכים וברצונות שלהם לאורך כל הדרך. ואם החדר מעוצב בצורה מספיק טובה - אולי הם אפילו ילמדו לסדר ולתחזק אותו לבד. רק אל תפתחו ציפיות גבוהות מדי בתחום הזה...רהיטים לבית ריהוט לבית רהיטי יוקרה ריהוט יוקרתי

קידום אתרים - SEO Extreme