לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


מדריך חדרי ילדים

מדריך חדרי ילדים מדריך חדרי נוער תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

עיצובים שמגשימים חלומות

רבים מוכנים להשקיע בעיצוב חדר ילדים, עיצובים שמגשימים חלומות, עיצובים שהופכים כל חלום לאמיתי. עיצובים על פי נושא כלשהו, כמו שלגיה ושבעת הגמדים, נסיכות ופיות בתכנון חדר לבנות, עם נטייה לחדרים בסגנון רומנטי ומפוארת, ולבנים חדרים עם בגנון של פיראים ומכוניות מירוץ.


חדר ילדים

תיכנון חדר ילדים

כאשר חושבים על עיצוב חדר הילדים חשוב לתכנן את החדר לטווח הארוך, החדר צריך לשמש את הילד לשנים רבות, ולספק את כל צרכיו. חדר התינוק מפנה את מקומו לחדר לפעוט, ומאוחר יותר צריך לעדכן את החדר ולהופכו לחדר של ילד בגיל בית ספר, ולחזור ולעצבו לחדר המתאים למתבגר צעיר. בכל שלבים הללו חשוב להקשיב ולתמוך בצרכיו, בחלומותיו ובנטייתו האישית של הילד. לכן, רוב החדרים בנמכרים בישראל הינם מודולארים הניתנת לשינוי והוספה, ללא שינויים גדולים. בנוסף, ישנה אפשרות ברוב חנויות הרהיטים להפוך את החדר מילדותי למבוגר על ידי החלפת הדלתות ושינוי חזיתות המגירות. שידת תינוק שמשמשת להחתלה, יכולה בהמשך לשמש לאכסון צעצועים.


חומרים מהם מיוצרים חדרי ילדים

חדרי ילדים בנויים מחומרים שונים ומגוונים. רהיטי ילדים מעץ מלא יקרים יותר מרהיטי פורמייקה או רהיטי MDF. חדרי ילדים מעוצבים לרוב מעץ אורן, המראה המתקבל הוא מראה כפר, כאשר משתמשים בעץ בוק המראה המתקבל חמים ונקי.


מיטות ילדים

מיטת ילדים לרוב מעץ מלא, לרוב במיטת ילדים ישנה מיטה נוספת נשלפת לאירוח עם מגירות ענק לאחסון צעצועים, מצעים או אוספים למינהם. מיטות ילדים קיימות ברוחב הנע בין 70 ס"מ ל 110 ס"מ. מיטה לקטנטנים תהיה מקושטת בדמויות מעולם הילדים. מיטות אלגנטיות יותר, לבנות,כמו מיטות אפריון בעלות כילה מהודרת[ראה תמונה]וגילופים בעבודת יד וצביעה אומנותית ,או מיטה מעוצבת כמכונית מרוץ,או סירה לבנים. [ראה תמונה] מיטות קומתיים לתאומים או לאחים, מתוכננות לפי גודל החדר, מיטה בשתי קומות או מיטת קומתיים בפינת החדר בעלות אפשרות לאחסון מתחת למיטה, גם מתחת למיטה התחתונה - מגירות, ומתחת למיטה העליונה שילוב של ארון או ספריית צעצועים וספרים מיטות קומותיים ניתן לעצב באופניםשונים: מיטה הבנויה כאניה בעלת שתי קומות אליה מטפסים בסולם חבלים..


מיטת ילדים בצורת מכונית

מיטת אפיריון לילדים
מיטת אפיריון לילדים

מיטות נוער אורטופדיות

מיטות הנוער, רחבות ונוחות, בעיצובים צעירים ומודרניים, בעלות מנגנון מתכוונן חשמלי בעל שני מנועים להרמת אזור הרגליים והראש באמצעות שלט חשמלי שילוב של שלבי עץ גמישים ואיכותיים, דסקיות אורטופדיות להתאמת קושי אישית ומנגנון התאמה חשמלי נשלט יוצרים יחד את מערכת השינה האופטימאלית, בעלת אינסוף אפשרויות כוונון לנוחות ולבריאות הראש, הצוואר, הגב, האגן והרגליים.


שולחן כתיבה

דגש רב ניתן לשולחן כתיבה, פינת העבודה אמורה להיות מוארת, גדולה מספיק ומותאמת לצרכי הילד, בפינות העבודה כיום משלבים מחשב. אביזרי חשמל רבים כמו מדפסת או פלייסטיישן תופסים מקום על שולחן הכתיבה וישנה הקפדה על הסתרת חוטי החשמל על מנת שהחדר יראה מושלם.


ארון בגדים

ארונות בגדים ילדותיים, יכולים להפוך לארונות למבוגרים על ידי שינויים קלים. ניתן לצבוע ארון ולהתאימו לחדר ילדים,וכשהילד מתבגר, על ידי שינוי צבעי הדלתות והמגירות להפוך את הארון מתאים לבוגר.


עיצוב פנים

אביזרים משלימים מתאימים כמו מגוון וילונות לחדרי ילדים , משנים את האווירה על פי הפנטזיה המשתנה של הילד. בגיל הרך מגיב הילד להומור ישיר ופשוט, ציורי חיות חביבות עליו והופכות לחבריו הדמיוניים, חדר ילדים המעוצב על פי סיפור ילדים אהוב, דמויות אנשים וחיות מחייכות המצוירות על הקירות בציורי קיר , טפט דקורטיבי,או משולבות במנורת תקרה ,כריות נוי,או בובות חשובות בשלב זה להתפתחותו. בגיל ההתבגרות חשוב במיוחד לתמוך בצרכיהם של הילדים,אופיים האינדיווידואלי יגרום לנטייתם לבחור במודל כוחני,אופנתי,או כזה הקשור לקסם פנטזיה או רגש. הילד מדמיין עצמו כרב-חובל, והילדה כנסיכה. עיצוב חדרי ילדים על פי מודל החיקוי שלהם מקצר את המרחק שבין פנטזיה למציאות. ניתן לעצב כל חדר על ידי סמלים ותפאורה מתאימה.


מדריך  חדרי ילדים - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך חדרי ילדים לחברשלח לחבר     הוסף מדריך חדרי ילדים למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים


פעולות במדריך
שלח מדריך חדרי ילדים לחברשלח לחבר
הוסף מדריך חדרי ילדים למועדפיםלמועדפים
מדריך  חדרי ילדים - גרסת הדפסהגרסת הדפסה
רהיטי מרום - חדרי ילדים איכותיים מעץ מלאלובלינר - רהיטי ילדים