לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

חדרי ישיבות - הפנים של הארגון


כאשר מזמינים לקוחות, ספקים, שותפים עסקיים, או שותפים פוטנציאליים לישיבה - למיקום הישיבה יש חשיבות קריטית לגבי האווירה בה תתנהל הישיבה, ואולי גם לתוצאה שלה. חדרי ישיבות הם כמו שפת גוף, הם יוצרים את הרושם, והם מספרים סיפור חשוב על הארגון אשר זימן את אותה ישיבה.

עיצוב חדרי ישיבות


ארגון אשר רוצה לפנות חלל מסוים, ולהפוך אותו לחדר ישיבות קבוע, חייב להשקיע זמן בתכנון ובעיצוב, כך שכל פרט יילקח בחשבון. מיותר לצין כי העיצוב צריך להיעשות בעזרתו של איש מקצוע המומחה בתחום ספציפי זה.

בחדר ישיבות מתוכנן היטב יש שולחן בגודל המתאים לסוג הישיבות שעורך אותו ארגון, וכיסאות שנוח לשבת עליהם. על נוחיות הישיבה אסור להתפשר. ישיבה על כיסא לא נוח מובילה לאי שקט. חדר ישיבות איכותי צריך להיות מצוייד ומאובזר בציוד האלקטרוני המעודכן ביותר: מחשבים, מקרנים, מערכת שמע, וגלישה חופשית ומהירה באינטרנט. בחדר ישיבות צריכה להיות פינת קפה עשירה, ומקום לכיבוד שסביבתו לא צפופה מיידי, והוא מאפשר שיחות לא פורמליות.


שכירת חדרי ישיבות מחוץ לארגון


לפעמים, ארגונים שונים בוחרים לקיים ישיבות הנהלה וישיבות של צוותים דווקא מחוץ לארגון. בשינוי ובשבירת הסטילינג הרגיל, יש מתן אפשרות אנשים לשנות גם את כיווני החשיבה שלהם, ולהיפתח יותר. יש מספר גדול של מקומות המציעים חדרי ישיבות מצויידים, עם אירוח מעניין, ויחד עם זאת, הם רחוקים מאותם משרדים, בהם נפגשים חברי הארגון או העסק באופן שוטף. ישיבות יכולות להתכנס במסעדות, מה שלא פוגם ולא פוגע באפשרות שלהן להיות יעילות ופוריות, ביקב, במוזיאון, במלון בוטיק, במרכז סדנאות ועוד. אפשר גם לקשור בין התוכן שמציע המקום, לבין נושא הישיבה מה שיכול לשדרג אותה ביותר.