לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

איך בוחרים כיסא משרדי?


בשנים האחרונות העיצוב של כסאות משרדיים התפתח מאד וכבר לא צריך להתפשר על נוחות, איכות או מחיר. עידן האינטרנט והשימוש הנרחב ביותר של מחשבים בכל תחום בחיים שלנו כיום הביאו לכך שאנשים רבים, בין אם בעבודה ובין אם בבית - יושבים שעות רבות ליד המחשב ואם כך - כדאי ומומלץ שיהיה זה כסא משרדי נוח, המעוצב על ידי מומחים שמכירים את הפיזיולוגיה של הגוף ויכולים לייעץ ליצרני הכיסאות איך לעצב ולייצר את הכיסאות באופן כזה שהכיסא יהיה גם נוח, גם באיכות גבוהה במיוחד וגם שיתאים למבנה הגוף ולא יגרום לכאבים למי שיישב בו.


סוגים שונים של כיסא משרדי


השוק של ריהוט משרדי יוקרתי מציע מגוון רחב של סוגים של כסאות משרדיים. ישנם כסאות המתאימים לתלמידים והם עשויים מבד מעוצב וקיימים בצבעים רבים. ישנם כסאות עבור עובדים במשרד או בחברות ההיי טק, וכסאות אלה יהיו רחבים יותר, עם או בלי משענות ליד, עם או בלי אפשרות של משענת גב מתכווננת וכמובן שניתן יהיה לכוון את הגובה מהרצפה. רוב הכיסאות המשרדיים כיום מצויידים בגלגלים, מה שמקל מאד את התנועה והניוד תוך כדי הישיבה.


גם בכיסא משרדי נוח - לא יושבים כל היום!


למרות כל ההתאמות שמבוצעות בתהליך הייצור של כיסא משרדי, חשוב מאד לדעת שישיבה ארוכה אינה מטיבה עם הגוף וכיסא טוב ואיכותי ככל שיהיה - עדיין מומלץ מאד לקום מדי פעם, למתוח מעט את הרגליים והידיים, להלך מעט בתוך המשרד, לחלץ עצמות ולהזרים את הדם בגוף. אין ספק שכסאות משרדיים כיום מאפשרים להאריך באופן משמעותי את זמן הישיבה אך עדיין מומלץ להימנע מישיבה ממושכת וניתן להשתמש בכיסא לביצוע תרגילי התעמלות לאימון השרירים.