לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

החשיבות הרבה של דלפק כניסה למשרד


אין משרד שחסר בו דלפק קבלה או עמדת מזכירות ומודיעין. בתקופה זו, של בנייני עסקים ומשרדים ענקיים, קל מאד להתבלבל וללכת לאיבוד, לכן דלפק כניסה למשרד יכול להוות הצלה של ממש עבור מי שטעה במקום והגיע בטעות למשרד הלא נכון. עניין זה מקבל משנה חשיבות כשמדובר במשרד העוסק בתחומים חשאיים או סודיים ואין מנהלי חברה ירצו שאנשים זרים ייכנסו לתחומי המשרד, אפילו בטעות. ברפרוף מהיר במדורי דרושים בכל העיתונים קל מאד להבחין שהתפקיד של איוש עמדת קבלת קהל ולקוחות מבוקש ונלקח ברצינות רבה על ידי מעסיקים רבים.

דלפק כניסה למשרד - תעודת הזהות של החברהמנהלים של חברות רבות רואים חשיבות נוספות בהצבת דלפקים שכאלה, והם מאמינים שדלפק המקבל את פני הבאים כבר מרמז על אופייה של החברה ומכאן - גם של העומדים בראשה. מסיבה זו כאשר על מנהל לגייס עובד או עובדת לתפקיד זה, הוא יקפיד לבחור עובדת או עובדת ייצוגיים, בעלי הופעה מרשימה, אדיבים וכאלה שהם בעלי תודעת שירות גבוהה וכמובן מוסר עבודה גבוה. אף אחד לא ירצה להיכנס למשרד שבו הוא פוגש בצאתו מן המעלית פרצוף זועם או כועס. כאשר חיוך מלווה את כניסתו אל בין כותלי החברה, כבר מרגיש האורח נינוח יותר והוא נהנה מהכנסת האורחים.

שילוב של פקידות וקבלת קהלישנן חברות רבות שעל מנת לספק שירות אין כלל צורך ללקוח או לקהל להיכנס אל תוך המשרדים. במקרים אלה, מקבל דלפק כניסה למשרד תפקיד נוסף והעובד או עובדת שמאיישים אותו יכולים לעזור לקהל שמגיע ולתת את המענה הדרוש. בכך מצטמצמת לאפס תנועת אנשים לא מורשים במסדרונות החברה והסדר נשמר כל היום.