לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

בחירת מדפים למשרד חדש

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

עומדים לעבור למשרד חדש? מקימים עסק חדש בתוך משרד חדש? במקרים הללו, כמובן שאתם תרצו לבחור מדפים מתאימים עבור המשרד. נכון שיש עוד לא מעט גורמים נוספים שצריך להתחשב בהם במשרד החדש, אבל תתפלאו לגלות עד כמה המדפים ישפיעו באופן משמעותי על המשרד שלכם. המדפים הם אלו שמאפשרים לכם למושר גם על הפריטים היומיומיים לשימוש במשרד - אבל גם לנהל את הארכיון בתוך המשרד, לשמור על סדר וניקיון, וכמובן לעצב בצורה איכותית את המשרד שלכם. אם כך, איך בוחרים את המדפים המתאימים?

כמה טיפים לבחירת המדפים

  • שלבו מדפי מתכת - הסוג המרכזי של מדפים שכדאי לשלב במשרד החדש שלכם, אלו הם מדפי המתכת. כמובן שיש מדפים מסוגים נוספים - כמו מדפי הפלסטיק או מדפי העץ אולם מדפי המתכת מוכיחים את עצמם בתור המדפים טובים והאיכותיים ביותר שיש. מחירם איננו גבוה מידי, הם עמידים מאד ויכולים לשאת משקלים קלים וכבדים כאחד, וחשוב מכל - הם מגיעים במגוון רחב של גדלים, להתאמה למשרד שלכם.

  • מדפים דקורטיביים - עוד משהו שכדאי לשקול בעיצוב המשרד שלכם, הוא השימוש במדפים דקורטיביים. מדובר לרוב על המדפים שמעוצבים בצורה הייחודית ביותר שתוכלו להעלות על דעתכם. לרוב גם הגישה אליהם היא נוחה במיוחד. בעצם אתם תוספים כאן שתי ציפורים במכה - גם מדפים שימושיים מאד, אך גם עיצוב מעולה עבור המשרד שלכם. המדפים הללו אמנם לא תמיד עשויים ממתכת - אך הם בהחלט משתלמים.

  • צבע המדפים - בבחירת המדפים, כדאי לשים לב גם לצבע שלהם. הצבע של הדפים משפיע רבות על העיצוב שלהם, וכמובן גם על המראה של המשרד שלכם. משרדים אשר מעוניינים במראה יותר רשמי ומעונב, אולי יעדיפו צבע שמרני יחסית עבור המדפים שלהם. לעומת זאת, לעסק צעיר ודינאמי יותר - אפשר בהחלט לבחור במדפים צבעוניים יותר, והדבר יכול להשתלב בצורה נהדרת.

לשרת את העסק שלכם

כאשר אתם בוחרים את המדפים השונים עבור העסק שלכם זכרו דבר אחד מרכזי: התפקיד של המדפים, הא תמיד לשרת את העסק, ולא ההפך. כלומר, אם יש דגם של מדף ספציפי לא נראה שמתאים לעסק, אין צורך להתאים את העסק עבורו. יש מספיק דגמים מגוונים, כך שתוכלו למצוא את המדפים שיתאימו לעסק.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה