לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


מדריך ספות נפתחות


הנוחות בספות נפתחות

רכישה של ספה היא אולי אחת מן הרכישות המהנות ביותר. אמנם לא מדובר ברכב חדש או בית, אך מדובר ברהיט כל כך משמעותי שבו משתמשים כל כך הרבה ובכל יום, עד שמומלץ להשקיע בבחירה הנכונה והמתאימה ביותר של הספה בבית והסלון. אחת הספות המדליקות והנוחות ביותר לשימוש משתנה היא הספה הנפתחת. אם כן, כיצד היא עובדת ומדוע היא כל כך חשובה בבית?

ספה לכל דבר

ראשית, לפני שבכלל מדברים על האפשרות שניתנת באמצעות ספה נפתחת, כדאי להכיר בעובדה אחת חשובה. הספה הנפתחת היא ספה לכל דבר, ניתן להזמין אותה בעיצובים מותאמים אישית, גדלים משתנים וכן גם בצבעים אשר נבחרו באופן אישי על ידי הלקוחות. כמו כן, ברוב הספות הנפתחות האיכותיות כמעט ולא ניתן להבחין כי מדובר בספה נפתחת או שונה מהרגיל, כך שנהנים מספה שנראית מעולה, בעיצוב אישי ובעלת אפשרויות נוספות וחשובות.

לפנק את האורחים, לבלות עם הילדים

לאחר שמבינים את אופציות העיצוב הרבות שקיימות ברכישה של ספות נפתחות, מגיע שלב השימוש בהן. הספות הנפתחות, ניתנות לפתיחה גדולה במיוחד מתי שרק רוצים ובאופן פשוט לתפעול. כיום, מיוצרות הספות באופן כה פשוט, עד שלא רק מבוגרים יכולים לבצע את הפעולה, אלא גם ילדים שרוצים לארח חברים ולפתוח את הספה לגודל כיפי יותר ואף להחזירה למצב של ספה בתוך רגע.
באמצעות הספה הנפתחת, ניתן לבצע כמה פעולות שכל אחד צריך בבית. ראשית, ניתן להשתמש בה בתור מיטה, שכן זו היא המטרה הראשונית. המיטה הזו יכולה לשמש בדירות חדר בהן הוא משמש בתור סלון ובלילה בעלי הדירה פותחים את הספה למיטה גדולה ונוחה במיוחד לשינה. כמו כן, ניתן לארח את האורחים במיטה זוגית כיפית או אפילו לתת לילדים לישון שם אחת לכמה זמן, כאשר עושים מסיבות פיג'מות.
כמו כן, שימוש לא פחות מהנה, קשור באפשרות של פתיחה המיטה כך שכמה ילדים ישבו עליה גם יחד, ישחקו בקלפים או ינוחו סתם כך בצהריים. השימושים לספה מהסוג הזה הם אינסופיים, כאשר כל אחד מוצא לעצמו את הדרך להשתמש באפשרות הנוחה הזו.

כל ספה שרק רוצים

בזכות העובדה שחברות מקצועיות בשוק מסוגלות לייצר את הספות הנפתחות באופן מותאם ואיכותי כל כך, אין צורך להתפשר ולהזמין רק ספה אחת שכזו, אלא שניתן להזמין את הספה הנפתחת גם בספות של שתיים, שלוש ואפילו בכורסאות. כך, הבית יכול להפוך למקום גדול ונוח במיוחד לאירוח של לא פחות מ-5 אנשים נוספים בתוך כמה דקות בהן פותחים את כל הספות למיטות מרווחות.
אם כן, כיום לא צריך להתפשר ולחשוב יותר מדיי לפני שרוכשים את הספות הנפתחות. כל שצריך לעשות הוא לפנות אל חברה מקצועית, לבחור דגם, גודל, צורה וצבע, ולחכות שהספות יהיו מוכנות ויגיעו ישירות עד הבית. לאחר מכן, ניתן ליהנות מספות כיפיות ונוחות שמתאימות לאירוח, שינה ושימושים נוספים.

זדקה - ארונותרהיטי מרום - ארונות מעץ מלאלובלינר - ארונותשמרת הזורע - ארונות