לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מחיצות אקוסטיות


התכונות של מחיצות אקוסטיות בשנים האחרונות אינן מתרכזות אך ורק בספיגה ומניעה של רעש, אלא הן בנויות כיום מחומרים שהופכים אותן, בנוסף, לעמידות בפני מים, אש ועשן. הטכנולוגיה של הנדסת חומרים שהתפתחה רבות בשנים האחרונות מאפשרת המצאת חידושים שלא היו מקובלים בשוק המחיצות האקוסטיות עד היום, וכאמור כעת ניתן להשתמש בהן לתפקידים נוספים ומיוחדים. כאשר לוקחים בחשבון שרוב המחיצות האקוסטיות שנמצאות בשימוש כיום הן ניידות וניתן להזיז אותן ולמקם אותן על פי צרכים משתנים, אזי קיבלנו כלי עבודה לכל דבר.

ממה מורכבות ועשויות מחיצות אקוסטיות?


מחיצות אקוסטיות
, הן הקבועות והן הניידות, מחולקות לשני חלקים - החלק החיצוני והחלק הפנימי. כשמדובר במחיצה אקוסטית ניידת, כמו למש כזאת הנמצאת בשימוש באולם אירועים או אולם כנסים, החלק החיצוני בדרך כלל עשוי מעץ וצבוע בצבעי העיצוב של האולם עצמו על מנת להפוך את המחיצה לחלק בלתי נפרד מן האולם ועל מנת שהיא תהיה לגמרי חלק מהתפאורה. כשמדובר במחיצה קבועה, המחיצה יכולה להיות עשויה ממלט או בטון, לפי שאר הקירות שאליהם היא מחוברת. החלק הפנימי תמיד עשוי מחומר שסופג רעש וריח ובדרך כלל מדובר בחומר סיבי.

התפקיד הנוח והנפוץ של מחיצות אקוסטיות


אין ספק שמחיצות אקוסטיות מביאות להעלאת הרמה של כנס, אירוע או התכנסות קולנית של אנשים רבים. היותן של המחיצות גם ניידות בכך שהן ניתנות להסעה על מסילות הופכת את כל הטיפול והעיסוק בהם לקלים במיוחד ואין צורך באיש אחזקה מוכשר לצורך הזזת המחיצה, סגירתה או הפתיחה שלה. ניתן לבצע הכל בקלות, גם ברגע האחרון וגם תוך כדי האירוע, על מנת לא להפריע לאירוע נוסף או כדי להגביל את המשתתפים במקום.