לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

מדריך מערכות ישיבה

מדריך מערכות ישיבה תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

המדריך שלפניכם יסייע לכם בבחירת מערכת ישיבה המתאימה לכם, קיימים סגנונות רבים של מערכות ישיבה, שונים ומגוונים כל כך, ספות קלאסיות ברוח הרוקוקו, ספות מודרניות בהשפעת ההי-טק המתועש, או פראי וחסר זהות ברורה. איך תדעו מה מתאים לכם?


מערכת ישיבה

מערכת ישיבה בסגנון קלאסי

אם אתם חושקים במנוחה או באירוח בסלון שמנשבת בו רוח קלאסית, הציבו בליבו ספה ברוח הרוקוקו והבארוק, בדים עבים כקטיפות, עור ואפילו פרוות למניהן, אפשרות חליפית היא פרוות סינטטיות, הקיימות היום באיכות משובחת. רגליים ומסעדים בעלי גילופי עץ, הם חלק בילתי נפרד מספה קלאסית, וברבות מהן תוכלו למצוא את העושר הדקורטיבי הזה.

סגנון קלאסי מתאים למי שאינו חושש מספה בעלת עומס יתר, ומתאים בעיקר לחללים גדולים, שכן ספה ברוח זו מציגה נוכחות מאסיבית.ניתן להציב אותה בסביבה נקייה מעומס גוונים וחומרים, למשל על רקע קירות לבנים, ובכך ייווצר ניגוד מסקרן שהולם את תקופתנו המאופיינת בחיבור בין סגנונות.


מערכת ישיבה בסגנון מודרני

ההיפוך המוחלט ממערכת ישיבה הקלאסית העשירה היא מערכת ישיבה המודרניסטית, שנשענת על תפישות אחרות כמו מינימליזם, הייטק והסגנון המתועש.ספה כזו מאופיינת לרוב בקווים ישרים, אך אפשרית גם בליווי צורות גיאומטריות אחרות כמו מעגל ומשולש, המשולבים במשענות הגב או במסעדי הידיים.

פלטת הצבעים מצומצמת עד גוון אחד עד שניים,עם העדפה ברורה ללבן, שחור ואפורים למניהם. ספה מתועשת מאופיינת בחוסר קישוטיות מיותרת, לרוב גזרתה דקיקה ובמקרים שבהם היא מעט יותר מנופחת, נשמרים הגוונים האחידים והצורניות הגראפית. לעיתים תיצור ספה זו אווירה מעט קרירה בסלון שלכם, ובמקרה כזה ניתן לחמם את סביבתה בסיוע שטיח ארוג או או נברשת קצת יותר גרנדיוזית.

בעת בחירת מערכת ישיבה חשוב לא פחות הוא החומר אשר מומלץ שיהיה קל לניקוי ושאינו מצריך תכשירים לניקוי ספות.


מערכת ישיבה בסגנון פרוע

המעוניינים לעצב סלון בראש פתוח, יכולים לשבור את החוקים בעזרת רהיט בסיסי כמו ספת יחיד, עם חומרים שונים מהמקובל, כמו פלסטיק שקוף חלקית, כורסה עשויה מתכת, כורסת ראטן קלוע ועוד, כל אלה מהווים אלטרנטיבה לסלון הסטנדרטי והמאוס לפעמים, גם אם הנוחות מעט פחות מפנקת. סגנון זה דוגל בשילוב גוונים בילתי מקובלים כמו סגולים אדומים וצהובים, היוצרים רעש ססגוני מיוחד. אל תחששו מחומרים ועיצובים יוצאי דופן,כמו משענת גב קלועה וגבוהה באופן מוגזם עם מושב מרופד ומודפס. ספה יחידה מעט פרועה היא אפשרות מצוינת לעדכון הסלון שלכם, מבלי להחליף את כל הרהיטים שקיימים בו.


מדריך מערכות ישיבה - גרסת הדפסה גרסת הדפסה     שלח מדריך מערכות ישיבה לחברשלח לחבר     הוסף מדריך מערכות ישיבה  למועדפיםהוספה למועדפים     מדריכים נוספיםמדריכים נוספים

פעולות במדריך
שלח מדריך מערכות ישיבה לחברשלח לחבר
הוסף מדריך מערכות ישיבה  למועדפיםלמועדפים
מדריך מערכות ישיבה - גרסת הדפסהגרסת הדפסה
שמרת הזורע - מערכות ישיבהרהיטי מרום - סלונים מעץ מלאלובלינר - מערכות ישיבה