לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

ארונות שירות - לצאת מהבלגן


אנחנו נגדיר ארון שירות כארון בו אנחנו מאחסנים פריטים וחפצים שאינם בשימוש יום יומי, כאלה שאינם נראים אסתטיים במיוחד, או ציוד ניקיון. ולמען האמת, כמה ארונות שיהיו בבית, תמיד יש הרגשה שאין מקום לאחסן כל מה שאנחנו זקוקים לו.

איפה להציב ארון שירות?


אנחנו יכולים למקם את ארונות השירות שלנו בכל מקום בדירה. נכון שנהוג בדרך כלל להציב אותם בחדר האמבטיה או במרפסת השירות, אך לא תמיד יש בהם מקום עבור אותו הארון, ואנחנו נאלצים להציב את הארון במקומות אחרים בבית. יחד עם זאת, חשוב שיהיה לנו נוח וקל להגיע אליהם, ולהוציא מהם את הציוד לו אנחנו זקוקים באותו רגע, ובמיוחד להחזיר את הציוד לאותו ארון, כי אחרת לא נעשה זאת, ואז נשאיר דברים בחוץ, הבלגן "יחגוג", וארון השירות לא ימלא את ייעודו.
גודל הארון חייב להיות מותאם היטב לגודל המקום בו אמורים להציב אותו. למרות הפיתוי הגדול - אל תקנו ארון גדול מידי! החשיבה היא שאם כבר קונים, אז ארון גדול שאפשר יהיה לאחסן בו כמה שיותר דברים - אין טעות גדולה מזאת! הארון תופס את כל המרפסת או המחסן, ומפריע להתנהלות התקינה סביבו. עדיף לקנות אפילו שני ארונות שירות יותר קטנים, להציב אותם בשני מקומות.

איזה ארון שירות לקנות?


המגוון הקיים היום של ארונות שירות הוא גדול ביותר. בכל חנות של "עשה זאת בעצמך" אפשר למצוא מבחר ארונות בגדלים שונים ובצבעים שונים. כדאי לקנות ארון בו מצד אחד מדפים, ומצד שני מרחב גבוה, בו אפשר לאחסן בלי אקרובטיקה מיותרת מטאטא, מגב ושואב אבק. חשוב שהמדפים לא יהיו קבועים, בכדי שאפשר יהיה לשנות את גובהם במידת הצורך.