לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

האם לבחור מקלחונים רגילים או בהתאמה אישית

תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

כשאתם ניגשים לבחור מקלחון חדש עבור הבית שלכם, אתם נמצאים לא פעם בהתלבטות משמעותית למדי. ההתלבטות היא האם לבחור דגמים של מקלחונים רגילים, מתוך קטלוג קבוע, או לבחור דווקא במקלחון מותאם אישית לחלוטין, לפי המידות שאתם בוחרים, בעיצוב אישי, ובכל התאמה אחרת שנדרשת. לשני המצבים הללו יש מאפיינים, תכונות, יתרונות - וגם חסרונות שכדאי להכיר.להשוות בכל הקריטריונים

  • התאמה ונוחיות - מבחינת ההתאמה והנוחיות, ברור שאין כאן שום תחרות. מקלחונים בהתאמה אישית יהיו נוחים הרבה יותר מהמקלחונים הרגילים. יש לזכור שאתם מקבלים כאן מענה שנתפר עבורכם באופן אישי ממש, ולכן כל צורך שיש לכם - יקבל מעלה במקלחון האישי. זה לא אומר שמקלחון רגיל לא יהיה נוח - אבל זה אומר שאם יש לכם צורך מיוחד, הוא יקבל מענה רק במקלחון מותאם אישית.

  • מחיר - כאן המצב הוא הפוך. המחירים של מקלחונים רגילים, הם כמובן נמוכים יותר מהמקלחונים שמותאמים אישית. יש בכך היגיון - במקלחון שמותאם אישית יש יותר השקעה ויותר עבודה, ולעתים גם יש צורך לעבוד עם חומרי גלם יקרים יותר, מה שמעלה את המחיר. למרות זאת, לא תמיד הפרשי המחירים הם גדולים מידי ויש לקחת זאת בחשבון.

  • עיצוב - תלוי בהעדפות שלכם. יש אנשים שמבחינתם גם העיצוב של מקלחון רגיל מספק להם מענה מושלם והם אוהבים אותו מאד. אבל אם אתם אנשים שאוהבים עיצוב מקורי, שונה ויוצא דופן - רק מקלחונים בהתאמה אישית יספקו לכם את המענה הנ"ל.


אז מה המסקנה מכאן?

כפי שאתם רואים, יש יתרונות לכל סוג של מקלחון. זה בעיקר עניין של ההעדפה שלכם, שכן יש מקרים שבהם המקלחון הרגיל ממילא יספק לכם מענה מעולה מתוך קטלוג - אבל לעתים אתם תבינו שדווקא מקלחון שמותאם אישית, הוא העדיף עבורכם.

פעולות במדריך
שלח מדריך  טפטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך טפטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך טפטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה