לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

ריצוף בטון מוחלק לבית


ריצוף בטון הוא כבר מזמן לא מה שהורגלנו לחשוב שהוא

כשאנחנו שומעים את המילה בטון, אנחנו חושבים על סוג מאוד ספציפי של בנייה ושל ריצוף. בטון לעד ולעולם היה קשור בראש שלנו לאפרוריות גסה, חסרת עיצוב וייחוד, שאפיינה את המרחבים המוגנים והמקלטים של חיינו. ואמנם, הבטון במצבו הבסיסי ביותר הוא בדיוק זה – אפור, גס, חסר ייחוד ובעיקר לא מתאים עבור עיצוב הבית שלנו.

עם זאת, ריצוף בטון הוא כבר מזמן לא המצב הבסיסי ביותר של בטון כפי שהכרנו אותו. אנחנו מדברים, כמובן, על בטון מוחלק. עבור מי שלא מכיר את הסגנון הזה של ריצוף – מדובר במשטח בטון שעובר תהליך מקצועי של החלקה עם מכשיר שמכונה הליקופטר, ולאחר מכן הברקה ועיצוב לפי רצון המעצב והלקוח. ריצוף הבטון המוחלק תפס לעצמו מעריצים ומוניטין לא רע בכלל עבור עיצוב של מרחבים ציבוריים, קניונים ועסקים – אך כיום כבר ברור שאין כל סיבה הגיונית שלא להשתמש בו גם בעיצוב הבית שלנו, בוודאי כאשר יש לנו מרחבים גדולים יחסית. לא רק שאין סיבה שלא להשתמש בו – יש כמה סיבות טובות מאוד מדוע כדאי להשתמש בו.

ריצוף בטון מוחלק הוא אחת האפשרויות האיכותיות ביותר לריצוף מגוון בבית


  • עמידות ובטיחות - ריצוף בטון מוחלק, לפני כל דבר אחר, נהנה מהיתרונות הטבעיים והמוכרים של בטון בכל שימוש אחר בו. הבטון ידוע כחומר גלם יציב, בטיחותי במיוחד וחזק במיוחד עבור משימות בנייה שונות, ספציפית בתחום הבנייה הממוגנת. עם זאת, גם הבטון המוחלק נהנה מיתרונותיו אלה – מדובר בסגנון ריצוף שקשה מאוד לפגוע בו ולפגום בשטח הפנים שלו, קל מאוד לנקות והוא עמיד בתנאי מזג אוויר ובפני חומרים שונים של ניקוי, וכך למעשה מדובר במשטח שהוא קודם כל איכותי ומחזיק זמן רב במיוחד במצבו האיכותי.


  • עיצוב - היתרון הגדול באמת של הבטון המוחלק לעומת ריצוף בטון רגיל, וגם לעומת סגנונות אחרים של ריצוף – הוא בעיצוב. את הבטון המוחלק ניתן לעצב כיום למעשה כמעט בכל צורה שנחפוץ. ניתן להשאיר אותו כמשטח גדול וחלק בבית שלנו, ניתן לשלב בו צבעים שונים וסגנונות חריטה שונים ליצירת ריצוף ייחודי עבור כל חדר, וכך למעשה מדובר באפשרות מדהימה והזדמנות שחבל לפספס ליצירת ריצוף איכותי וייחודי בבית שלנו. המשטח החלק יוצר תחושה של ניקיון ושל איכות חיים – תחושה שפשוט חבל לפספס בבית שלנו.אפשרויות נוספות לחדר ארונות


הדבר היחיד שנשאר לכם לעשות הוא למצוא שירות איכותי בתחום הבטון המוחלק


הדבר היחיד שניתן לאפיין כסוג של חיסרון בריצוף בטון מוחלק הוא שלא כל שירות בתחום יודע לתת לנו מענה איכותי עבור ריצוף זה. אנחנו צריכים למצוא את השירות שיספק לנו את עבודת הבטון האיכותית ביותר מבחינת איכות חומר הגלם ועמידותו, ביחד עם מומחיות גבוהה בעיצוב, בהחלקה ובסגנון של הבטון המוחלק לפי הרצון שלנו בבית שלנו.