לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

כורסאות מעוצבות - מה הסגנון שלך?

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

הישיבה על גבי כורסת הטלוויזיה שלכם בסלון, חייבת להיות לא פחות ממושלמת, הן מבחינת התחושה והן מבחינת העיצוב ואין שום סיבה שזה יבוא על חשבונו של זה. ניתן למצוא מספר סגנונות של כורסאות מעוצבות וכדאי מאוד להיות מודע לעיקריים והפופולאריים מביניהם, על מנת שתיווצר התאמה מלאה לסגנון העיצוב האהוב עליכם. להלן סקירה של מספר סוגי כורסאות מעוצבות שיכבשו אתכם כבר ממבט ראשון.

 

סוג הריפוד

עיקר ההשפעה על המראה של כורסאות מעוצבות נובע בראש ובראשונה מהחומר מהן הן עשויות ובאופן ממוקד יותר, מסוג הריפוד. ריפודים של כורסאות מגיעים בשלל צבעים ומרקמים והם מיוצרים מ- 3 משפחות עיקריות של חומרים – עור אמיתי איכותי, בדים דמויי עור או בדים אחרים, מלאכותיים או טבעיים. מראה העור האמיתי (כגון עור נאפה איטלקי) משרה אווירה יוקרתית בכל חלל שבו הוא יוצב. כורסאות אלו מתאימות לאנשים אשר אוהבים אסתטיקה ולא מוכנים לוותר על יוקרה. כורסאות אלו אף נעימות למגע ושומרות על קרירות גם בימי הקיץ החמים. כורסאות מעוצבות דמויות עור מגיעות באיכויות שונות וככל שהבד איכותי יותר, כך העמידות, המראה ותחושת המגע מזכירים יותר את העור הטבעי. כורסאות מעוצבות מבדים אחרים (כותנה, פשתן, מיקרופייבר) מעניקות מראה כפרי, חמים ומשפחתי שהופך אותם לאהובים על רבים.

 

מבנה ועיצובים

כיום ניתן למצוא כורסאות מעוצבות בשלל סגנונות שיתאימו בצורה מושלמת לחלל שבו הם יוצבו אך ראשית כל יש להחליט לגבי הממדים הרצויים, אשר אף הם משפיעים על המראה הכללי. ניתן למצוא כורסאות קטנות בעלות קווים מינימליסטים או לחלופין, נפחיות וגדולות במיוחד, לאוהבי הפינוק והחיים הטובים. יש להבין כי גודל הכורסאות הינו שקלול של האורך, הרוחב והעומק האפקטיבי כאשר ניתן למצוא כורסאות גבוהות יחסית או כאלה נמוכות כמעט עד לגובה הרצפה. מבחינת קונספט עיצובי, ניתן למצוא כורסאות מעוצבות במספר סגנונות לרבות סגנון הרטרו אשר עושה שימוש בבדים נעימים למגע, ספות מעור אמיתי בעלות קווים ישרים למראה יוקרתי ואסתטי ועוד ועוד סגנונות על פי העדפותיכם. תוספות נוספות שיכולות לעשות את כל ההבדל הן כורסאות מעוצבות הכוללות בנוסף גם כריות מפנקות (במקום משענות גב קבועות), משענות ראש מתכווננות, ריקליינרים והדומים תואמים.

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה