לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

תכנון ועיצוב חדר ארונות בחדר השינה


התקנה של חדר ארונות בבית, במיוחד בחדר השינה, הפכה להיות אופציה מועדפת בקרב אנשים רבים. לצד האפשרות לרכוש פתרונות נפרדים של מדפים ומגירות, יש גם אפשרות לבצע תכנון ועיצוב של חדר ארונות בחדר השינה, באופן אישי, כוללני ומותאם לכל צורך.כאשר מבצעים עיצוב חדרי ארונות בסיועה של חברת ריהוט איכותית ומתמחה, התוצאות המתקבלות הן טובות במיוחד הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית.

עם דלת או ללא דלת


כאשר מתחילים לחשוב על עיצוב של חדר ארונות בצמוד לחדר השינה או בתוכו, כדאי לחשוב ראשית על העניין המרכזי - והוא הכניסה לחדר הארונות. כיום יש שתי אסכולות מובילות בעניין זה. אסכולה אחת גורסת שכדאי למקום דלת נאה בכניסה לחדר הארונות, כאשר מגוון העיצובים הוא גדול ויכול להתאים לכל אופי של חדר שינה. אסכולה שניה גורסת שניתן בהחלט לוותר על דלת בכניסה לחדר הארונות, במיוחד כאשר העיצוב הפנימי של חדר הארונות הוא יפה ונעים לעין.יש לציין שניתן לבחור גם בדרכים נוספות כגון עיצוב חדר ארונות בתוך נישה חלקית או מלאה או להתאים פתרונות נוספים בהתאם לאופי חדר השינה ועיצוב חלל הפנים שבו. מי שבוחר להתקין דלת יכול לבחור עיצובים מיוחדים כגון כיס נסתר, שימוש במסילה עילית או דלת מעוצבת על בסיס ציר.

פתרונות לכל צורך


עיצוב של חדרי ארונות מעולים יכול לאפשר קבלת מראה נכון ותכנון אפקטיבי לכל חלל ולכל חדר שינה. בין היתר ניתן למצוא פתרונות לחללים נסתרים בחלקם, נישות ותאים משולשים. חשוב לא פחות להקדיש מחשבה אודות התכולה המיועדת לאחסון בחדר הארונות, סוג המלבושים, הנעליים, מוצרי הטקסטיל השונים. לבעלי נעלים רבות, למשל, כדאי להשקיע בארונות נעליים מושקעים. לבעלי חליפות כדאי להתאים מגוון פתרונות תליה וקולבים. חברת מתמחה לעיצוב ויצור חדרי ארונות תוכל לסייע בתפירת פתרון ייחודי לכל אחד ולכל אחת.

פתרון צף


חברות מובילות לחדרי ארונות, ריהוט חדרי שינה וריהוט בכלל מדווחות על חידוש מרענן בתחום עיצוב חדרי הארונות. המדובר בחדר ארונות בעל מראה מרחף, צף. העיצוב הזה מיוחד במינו כאשר משלבים בו מדפים וכוורות אחסון מותאמות שאינן מחוברות לרצפה. חדר ארונות כזה ניתן ליצר בהתאמה אישית, עם שילוב של מתלים, מדפי נעלים, תאורה פנימית מיוחדת, שימוש בחומרי גלם ייחודיים כגון פורמייקה בעיצוב תלת ממדי. מלבד היותו של רעיון זה נכון מאוד מבחינת ניצול חלל הפנים, זהו גם מראה אלגנטי מאוד.