לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן


הפרמטרים לבחירת מיטות נוער


כולנו מבינים את החשיבות שיש לשינה טובה על ההתפתחות. בזמן השינה מופרש מהמוח הורמון גדילה האחראי על התארכות העצמות ועמוד השדרה. שינה לא טובה עשויה לפגוע בייצור ההורמון והתוצאה יכולה להיות פגיעה בהתפתחות התקינה. מכאן יש חשיבות רבה לבחירת מיטות נוער איכותיות יציבות ונוחות התואמות לנערים או נערות. מעבר להתפתחות חוסר שינה משפיע גם על רמת הריכוז- כאשר הנערים לא יישנו טוב רמת הריכוז שלהם תיפגע.;


שוק המיטות מציע היום מגוון רחב של מיטות כאשר הבחירה אינה פשוטה. מכאן יש חשיבות רבה להביא בחשבון מספר פרמטרים שיסייעו לבחירה טובה. הפרמטרים הבאים יסייעו לכם בבחירת מיטות נוער איכותיות שיסייעו לנערים להירדם בצורה טובה ביותר ולקום לבוקר רענן.
. חשיבות החומר: בדיוק כפי ששף עובד עם חומרי גלם איכותיים התורמים לשיפור המתכון, כך יש חשיבות רבה לבחירת חומר איכותי שיאפשר לנערים לישון היטב. לפיכך, כדאי לבדוק מאילו חומרים עשויים בסיס המיטה רגלי המיטה וכן ראש המיטה. חומרי גלם איכותיים יבטיחו מיטת נוער איכותית וחזקה אשר תחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה.
מידות: חשוב מאד לבחור מיטת נוער בהתאם לגודל ולא להתפתות לבחור מיטה שאינה מתאימה בגודל. אמנם יש חשיבות רבה לבחירת מיטה הנראית טוב, אבל לצד החיצוניות יש לבחור את המידה המתאימה.
. אחסון: כידוע, רוב בני הנוער אינם דוגלים בסדר וניקיון ולכן כדאי לבחור מיטת נוער הכוללת מקום אחסון עבור חפצים שונים. מיטה עם אחסון יכולה להיות הפתרון האידיאלי עבור בני נוער שאינם מסודרים.
. מזרן אורטופדי: כאמור יש חשיבות רבה לשינה טובה. שינה טובה מסייעת להתפתחות תקינה, ולכן חשוב מאד לבחור מזרן אורטופדי שמתאים למבנה הגוף של הנערים ויאפשר להם שינה איכותית.
. סגנון המיטה: על מנת לבחור את הסגנון כדאי לשתף את הנערים בבחירה. בסופו של דבר, הנערים הם אלו שיהיו בחדר זמן רב ולכן הם צריכים להרגיש בו בנוח. בגיל ההתבגרות לדעתם של נערים אחרים חשיבות גדולה. בחירת מיטת נוער בשיתוף עם הנערים תסייע לבטחון העצמי ולא תגרור מריבות.
. שימוש בצבעים: אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מיטת נוער זה השימוש בצבעים. שימוש בצבעים רגועים יותר ישדרו אווירה רגועה ונינוחה ויאפשרו לנערים להירדם בקלות. על מנת לאפשר לנערים לישון בצורה טובה אפשר להציב את המיטה רחוק מאור המסדרון כדי שלא יגיע ישירות לאזור בו ממוקם הראש, על מנת לא להפריע לשינה טובה ונינוחה.
.