לוגו רהיט - פורטל רהיטים ועיצוב הבית
דף ראשי אודות ריהוט עיצוב הבית מדריכי ריהוט ועיצוב הבית פרסם באתר מחלקת עיצוב      צור קשר למועדפים

רהיטים לבית

מטבחים

לחוץ

ריהוט גן

איך לזהות חדרי ילדים ונוער מתוצרת איכותית?

  תצוגת לוגו רשימת מפרסמים

חדרי ילדים ונוער על שלל פריטי הריהוט שלהם נועדו להיות מעוצבים ושמישים במיוחד. כראות עינינו, ההורים, אין להניח או לקבל את העובדה כי שני קריטריונים יבואו זה על חשבונו של זה ולבטח לא על חשבון האיכות. להלן מספר דרכים שימושיות לזהות בצורה יעילה חדרי ילדים ונוער מתוצרת איכותית ובטוחה.

תו תקן

הדבר הראשון והחשוב ביותר אשר מהווה קריטריון בל יעבור של איכות הינו תו התקן הישראלי. כיום נגרים פרטיים ונגריות יכולים לייצר כל סוג של פריט ריהוט לחדרי נוער, לעיתים רבות אף כאלו אשר נראים כאילו נלקחו היישר מכתבי העת המובילים בעולם עיצוב הפנים. אך כל עוד אין לריהוט תו תקן ישראלי לעולם לא נוכל לדעת האם המוצר עמד במבדקי איכות, האם הוא יציב דיו, כמה זמן הוא אמור להחזיק מעמד, האם כלל החומרים המשמשים בטוחים ואינם רעילים (כגון צבעים) והאם המידות מקובלות.


יצרנים ומשווקים ידועים

חשוב מאוד לרכוש חדרי ילדים ונוער אצל אך ורק אצל יצרנים או משווקים בעלי מוניטין ולא כאלו אשר "באים וחולפים" כמו הרוח. קריטריון זה חשוב מאוד על מנת להבטיח התקשרות עם ספק אשר מכבד את עצמו וכבר הוכיח כי מוצריו איכותיים דיו על מנת להתבסס היטב בתחום הריהוט לחדרי ילדים ונוער. ריהוט איכותי יהיה מורכב מחומרים איכותיים, לרבות עץ מלא, עץ סנדויץ' עבה, MDF בצביעה איכותית ופתרונות פרזול מהמותגים המובילים.


אחריות

ככל שתקופת האחריות אשר מציע הספק עבור סחורותיו ארוכה יותר, כך הוא למעשה מצהיר בריש גלי אודות איכותם. משמעות הדבר היא כי במידה ותמצאו כשל כלשהו ברהיט בפרק זמן האחריות, למשל, קפיצים חורקים, קילופי צבע, חיבורים שהתרופפו וכו', תוכלו לקבל שירות מלא ללא עלות כלל.


מחיר

האם באמת ככל שהמחיר של פרטי ריהוט שונים לחדרי ילדים ונוער גבוה יותר אז כך האיכות בהתאם? לאו דווקא. אך כן ניתן להצביע על כלל אצבע, אשר טוען כי מחירם של חדרי ילדים ונוער צריכים לנוע סביב הממוצע ולא פחות מכך. זוהי הסיבה מדוע כדאי לבצע סקר שוק טרם ההתקשרות עם ספק זה או אחר.

רכישה נעימה!

פעולות במדריך
שלח מדריך  פרקטים  לחברשלח לחבר
הוסף מדריך פרקטים  למועדפיםלמועדפים
מדריך פרקטים  - גרסת  הדפסהגרסת הדפסה